Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb...

Szerintetek mi a fontosabb egy lányban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 2 lány.


Az egyik igényes, fehérek a fogai, szép a bőre, ápolt és fényes a haja, szépek a körmei, jó alakja van, mindig finom illata van, de nincs sok ruhája és nem sminkeli magát, mert mondjuk nem fordít erre különösebben pénzt.


A másik márkás (vagy annak mondott) ruhákba jár, menő telefonja és kocsija van, viszonylag jó az alakja van, sminkeli magát, de néha zsíros a haja, rágja a körmeit, egy kicsit ápolatlan.


Ti melyiket választanátok?


2011. jún. 25. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőre szavazok. Egyértelmű. Nem a márkajellel fogsz járni... azt hiszem.
2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
26%
egyik se szerintem mert az elmondásaid alapján mind2 raj szóval idő kérdése és dobni fog
2011. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
95%

Amúgy hány évesek? Az sem mindegy...

Én is az elsőre szavaznék, mivel egy kicsit jobb belsőre vall. Nekem amúgy sem a külső számít, hanem, hogy rendes-e,de ha megvan benne mind a kettő... :DD

2011. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján az elsőt.

Egy lány lehet szép különösebb smninkes cicoma nélkül is.

2011. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként az első 20 éves, a második 23.

2011. jún. 25. 11:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ad a ruhájára, sminkre meg kocsira ilyesmik(tehát a KÜLSŐSÉGekre) akkor az nem hagyja zsírosan a haját, és nem ápolatlan. Ezt nehezen tudom elképzelni..


Amúgy ha tényleg így van, persze hogy az első.

2011. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2011. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Így gondolkodás nélkül az első! De a másodikban tényleg kicsit furi, a leírtakhoz nem passzol a vége, miért nem jár fodrászhoz, műkörmöshöz, kozmetikushoz...
2011. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

az első vagy te gondolom


inkább a másodikat választanám

2011. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Le merném fogadni, hogy az első te vagy... ilyenkor szokott az lenni, hogy direkt hibának próbálsz vmi olyat beállítani, amiről magad is tudod, hogy a válaszolók többsége azt fogja mondani, hogy nem az (szegénység).


Egyébként én nem választanék. Mivel sajnos a márkás cuccokon kívül hasonlítok a másik lányra, és rohadtul nem vagyok igénytelen és ápolatlan. Azok baromi mázlisták, akiknek alapból szép a hajuk, az enyém basszus, képes bezsírosodni egy fél nap alatt, főleg nyáron, és sajna arra nincs időm, hogy félnaponta mossam. A körömrágásról meg kezdek leszokni, de az a legtöbbször pszichés okok miatt van. Inkább örülne vki, hogy egészséges és hogy hűűű, de ápolt, minthogy olyan emberke külsejét fikázza, akikről lehet, hogy nem is tud semmit...

2011. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!