Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes viselkedés?

Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom,mi ütött a páromba..!

Két éve vele vagyok,minden tökéletes volt,néha egy kis balhé..

Az utóbbi időben elkezdett keményen dolgozni,mondván,hogy nincs pénze.. Én nem szóltam,néha rosszul esett,hogy hetente 2x látom,mikor egy faluban lakunk de mindegy..

Megérettem,dolgozik, nem tud jönni..Mikor kis szabadideje volt,akkor elment a barátaival sörözni,mert neki arra szüksége van.Persze nem szóltam,alap,menjen.. Ez egyre többször ment így,mikor már oda jutottunk,hogy nem láttam 1hete.. Akkor kicsit kijött belőlem,ha egy kis ideje van,legalább 10percre felugorhatna, adni egy puszit,vagy valami.. Erre elmondta,hogy elege van,hogy mindig nyaggatom (elég sokáig türelmes voltam),és hogy hagyjam élni..

Jó,rendben,békén is hagytam, nem csináltam semmit,ha beszéltünk,akkor is ő hívott..

Vasárnap eléggé összebalhéztunk, ugyanis bejelentette,hogy most elmegy hétvégén a haverjaival nyaralni..

Nekem elég rosszul esett,ugyanis a meghívás annyi volt:" jössz?" - mondom nem akarok zavarni.."jó,úgy is csak mi,fiúk leszünk"...

Rendben menjen..Mondom akkor pénteken gyere át, lássuk egymást..

Erre kibukott,hogy én ne irányítsam (csak kérés volt),és lépjek ki az életéből,mert nem tudja,hogy szeret-e..

Kedden hívott fel először..Mondom,hogy nem kerestelek,vártam,hogy hívj.Elmondta,hogy nem igazán tudja mit akar,mert néha PICIT szeret,néha nem is..

Nagyjából kibékültünk Kedden, ma megint egy bunkó állat lett,és megtudtam végre a bunkóság okát.. Az összes munkahelyi stressz rajtam csattan.. Felhívtam teljesen aranyosan,hogy miújság szerelem? Erre ő:"ba..meg nem érted,hogy nem érek rá?? hagyjál a büdös pi..be.." Okéés. hagytam, most pedig hívom,hogy átjön,vagy nem,mert akkor elmegyek itthonról,erre közli,hogy hagyjam egy kis ideig,gondolkozni akar,mert nem tudja,hogy mit akar tőlem,mert ő megunta,hogy senkire (haverok) és semmire (munka) nincs ideje,és ne is keressem 1-2héétig,ha rájön, hogy szeret,akkor velem marad,ha nem ,akkor kidob..

Ez nekem a legrosszabb,mert vizsgaidőszak van (én 18,ő 22éves),és így vizsgázni elég kemény..:/

Kértem,hogy szakítson,ha nem szeret,erre annyit mondott,hogy ha nem hívogatsz jobb,mert nem görcsöl a gyomrom,hogy miért veszünk össze,bár néha hiányzol,de jobb..

Elmondta azt is,hogy nem akar szakítani,csak adjak neki gondolkodási időt,mert érez "valamit",csak nem tudja,hogy mit.. Nem csal meg,az tuti,nem olyan fajta..! Én biztos vagyok benne,hogy a munka... A legrosszabb,hogy nem ezt érdemlem.. Bármit kért,megvettem neki, idetelefonált, hogy mit enne,megfőztem, tényleg elkényeztettem teljesen..Csak annyit kértem cserébe,hogy szeressen..

Szerintetek,akkor ne is keressem,várjam meg,míg ő keres?

Azt mondja,ha nem hall rólam 2 napig,hiányzok, de ha felhívom irritálja a hangom..

Komolyan,nem értem.:/


2011. jún. 23. 16:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy nem lehet,hogy valami baj van,és az én fejem fölé zúdítja az egészet,ám még sem akarja?
2011. jún. 23. 19:04
 12/15 valasz88 ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem szeret... Olyannal akarod leélni az életed, aki már két év után így viselkedik veled?
2011. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak a saját történetemet olvastam volna végig...Velem is ugyan ezt tette. Ugyanígy nem érdemeltem.

Soksok huzavona után vége lett. Én is fülig szerelmes voltam, igaz, idősebb voltam nálad (22 éves), nagyon ragaszkodtam hozzá. Megölt a hiánya. Ha úgy beszélt velem, mint egy állattal - igaz ok nélkül - sírtam sírtam és sírtam, nem értettem az egészet. Tudtam hogy vmi nem stimmel, de nem foglalkoztam vele, mert "Én őt nagyon szeretem" felkiáltással. Aztán egy telefonos balhé után, miután szó nélkül rámtette a telefont, nem hívtam egy darabig. Pár napig, már nem tudom. Aztán felhívott, hogy átjön meg minden. Mondtam jó, gyere. Aztán elmondtam neki szívem és lelkem minden baját, és szakítottam vele.

Nem mondom, hogy könnyű volt, egy pár hétig igencsak szenvedtem miatta, és nagy akarat kellett ahhoz, hogy ne keressem és mondjam el neki, hogy hülye voltam, kezdjük újra. De nem tettem. És lám, éltem és virultam utána, mert rájöttem, hogy nem érdemel meg. Én is megtettem érte mindent, ő is dolgozott, és ő is ugyanúgy az idegesség miatt volt ilyen. Ügyvédként dolgozik amúgy.

De nekem ne mondja már meg senki, hogy emiatt kell így viselkednie a másikkal. Én is stresszeltem eleget akkoriban (suli, otthoni gondok) és soha rajta csapódott le.

Szóval azt tanácsolom, ne sanyargasd magad tovább. Lépj egy hatalmasat, és töltsd el boldogan a nyarat, nem pedig szomorkodva és stresszesen.:)

Minden jót kívánok:)

2011. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a történetet!

Most várom,míg ő keres!

Igazából,szerintem beletelik egy hétbe,de várok!

Kap egy esélyt,hogy ha keres,és megváltozik,milyen..

Az a baj,hogy nagyon szeretem!

Neked van azóta valakid?

2011. jún. 23. 20:55
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Mint írtam, kicsit nehéz volt túllépni a dolgon, de sikerült.

Azóta boldogabb vagyok, mint valaha. Megbecsülnek, tisztelnek, és ez nekem nagyon sokat jelent. Abban a kapcsolatban ezt nem kaphattam meg soha.

2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!