Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes viselkedés?

Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom,mi ütött a páromba..!

Két éve vele vagyok,minden tökéletes volt,néha egy kis balhé..

Az utóbbi időben elkezdett keményen dolgozni,mondván,hogy nincs pénze.. Én nem szóltam,néha rosszul esett,hogy hetente 2x látom,mikor egy faluban lakunk de mindegy..

Megérettem,dolgozik, nem tud jönni..Mikor kis szabadideje volt,akkor elment a barátaival sörözni,mert neki arra szüksége van.Persze nem szóltam,alap,menjen.. Ez egyre többször ment így,mikor már oda jutottunk,hogy nem láttam 1hete.. Akkor kicsit kijött belőlem,ha egy kis ideje van,legalább 10percre felugorhatna, adni egy puszit,vagy valami.. Erre elmondta,hogy elege van,hogy mindig nyaggatom (elég sokáig türelmes voltam),és hogy hagyjam élni..

Jó,rendben,békén is hagytam, nem csináltam semmit,ha beszéltünk,akkor is ő hívott..

Vasárnap eléggé összebalhéztunk, ugyanis bejelentette,hogy most elmegy hétvégén a haverjaival nyaralni..

Nekem elég rosszul esett,ugyanis a meghívás annyi volt:" jössz?" - mondom nem akarok zavarni.."jó,úgy is csak mi,fiúk leszünk"...

Rendben menjen..Mondom akkor pénteken gyere át, lássuk egymást..

Erre kibukott,hogy én ne irányítsam (csak kérés volt),és lépjek ki az életéből,mert nem tudja,hogy szeret-e..

Kedden hívott fel először..Mondom,hogy nem kerestelek,vártam,hogy hívj.Elmondta,hogy nem igazán tudja mit akar,mert néha PICIT szeret,néha nem is..

Nagyjából kibékültünk Kedden, ma megint egy bunkó állat lett,és megtudtam végre a bunkóság okát.. Az összes munkahelyi stressz rajtam csattan.. Felhívtam teljesen aranyosan,hogy miújság szerelem? Erre ő:"ba..meg nem érted,hogy nem érek rá?? hagyjál a büdös pi..be.." Okéés. hagytam, most pedig hívom,hogy átjön,vagy nem,mert akkor elmegyek itthonról,erre közli,hogy hagyjam egy kis ideig,gondolkozni akar,mert nem tudja,hogy mit akar tőlem,mert ő megunta,hogy senkire (haverok) és semmire (munka) nincs ideje,és ne is keressem 1-2héétig,ha rájön, hogy szeret,akkor velem marad,ha nem ,akkor kidob..

Ez nekem a legrosszabb,mert vizsgaidőszak van (én 18,ő 22éves),és így vizsgázni elég kemény..:/

Kértem,hogy szakítson,ha nem szeret,erre annyit mondott,hogy ha nem hívogatsz jobb,mert nem görcsöl a gyomrom,hogy miért veszünk össze,bár néha hiányzol,de jobb..

Elmondta azt is,hogy nem akar szakítani,csak adjak neki gondolkodási időt,mert érez "valamit",csak nem tudja,hogy mit.. Nem csal meg,az tuti,nem olyan fajta..! Én biztos vagyok benne,hogy a munka... A legrosszabb,hogy nem ezt érdemlem.. Bármit kért,megvettem neki, idetelefonált, hogy mit enne,megfőztem, tényleg elkényeztettem teljesen..Csak annyit kértem cserébe,hogy szeressen..

Szerintetek,akkor ne is keressem,várjam meg,míg ő keres?

Azt mondja,ha nem hall rólam 2 napig,hiányzok, de ha felhívom irritálja a hangom..

Komolyan,nem értem.:/


2011. jún. 23. 16:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem várd meg, míg ő hív. Az lenne a legjobb, ha már ilyen bolond, nem "irritálnád"(ahogy ő mondja).
2011. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha már gondolkozik rajta hogy szeret vagy sem ott már nagy baj van... Én a helyedben kiadnám az útját..Meg azok után hogy így viselkedik.. Még fiatalok vagytok nem kell az egész életeteket így eltölteni..
2011. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezen nincs mit gondolkodni! EZt a fiút Te már nem érdekled, csak a megszokás, ami miatt nem tud leválni rólad, mert mondjuk ki 2 év az nagy idő. De ne bánkódj, olyan fiatal vagy még, nem Ő volt az igazi, lesz másik, aki jobban megbecsül, megérdemel, és fontosabb leszel neki, mint bármelyik haver!
2011. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már a bús pics.ba azt a gyereket, ti szakítani fogtok. Ez neked szerelem?
2011. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a helyedben hagynám ezt a parasztot,dobd ki te,aztán ne is beszélj vele...ne pazarold rá az idődet ez egy bunkó
2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Részemről igen,szerelem!

Mikor kedves,aranyos volt,és beszéltünk róla,hogy mennyi ideig bírná ki nélkülem,azt mondta,hogy max 1hét,mert csak a szája nagy,de nem tudná elviselni,hogy ne halljon rólam..!

De,ha valami van a munkahelyén,mindig rajtam vezeti le..

Most nem keresem,aztán lesz-ami lesz..!:(

2011. jún. 23. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor röhögtesd csak ki magad, legyél a kapcája 18 évesen, ahogy fütyül úgy ugrálj. Most egy hétig nem akar látni, aztán ha hív majd rohaszn? Nem megalázó ez egy kicsit? Ha szeretne szívből nem viselkedne így, hidd már el, ez már legfeljebb csak megszokás nála!
2011. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát ha neked jó az h állandóan megaláz és a fölbe tiporja az önbecsülésedet a nőiességedet,akkor maradj vele
2011. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vizsgázz le és pasizz be.Őt meg hagyd a francba.
2011. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy vége, és hajtsd el, ha két hét múlva rájön, hogy mégis hajlandó elviselni.
2011. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!