Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjam meg az...

Szerintetek hívjam meg az esküvmre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, évekig a jó barátnőm volt. Aztán egy időben észrevettem, hogy elkezdett nagyon megváltozni, sokat hazudozott mindenkiről. Inkább olyan eltúlzott, kiszínesített pletykák voltak. Zavart mindig is, de gondoltam, hogy még gyerek, majd kinövi.( fiatalabb nálam 3 évvel. Aztán, ahogy elérte a 18-20at és csak egyre rosszabb lett beláttam, hogy nem fog változni. Kicsit elhidegültünk, de azért szerettem, meg az is igaz, hogy szinte ő volt az egyetlen barátnőm, aki gimi után a városban maradt, így elfogadtam olyannak amilyen. Aztán kb féléve beszólt valamit a barátom előtt, egy hazugságot, amivel elég kínos helyzetbe tett engem, magyarázkodnom kellett. Akkor azt mondtam, hogy elég volt, rólam ne hazudozzon, engem ne hozzon ilyen hülye helyzetbe, és nem nagyon kerestem. Azóta ő se, a szülinapjára meghívott, de nem mentem el, mert nekem is pont akkor volt és a vőlegényemmel, meg a családommal ünnepeltem. Azóta nem is beszéltünk. Lassan el kéne döntenem, hogy hívjam-e meg az esküvőmre, vagy nem. Egyrészt, már szinte egyáltalán nem tarjuk a kapcsolatot, másrészt tényleg szinte a legjobbb barátnőm volt sokáig, szerintem ő nem is tudja, hogy mi miatt haragudtam meg rá, csak azt hiszi, azért nem keresem, mert el vagyok foglalva a vőlegényemmel, esküvőszervezéssel, egyetemmel, munkával.

Szerintetek mi legyen?

Amúgy, olyan 80-90 fős lagzink lesz, nem nagyon szűkkörű, az összes többi barátnőmet meghívom( kb 10-12 lány), akik nagyrészét ő is ismeri, szóval tudni fogja, hogy meghívtam őket és nagy lagzi volt.

24/L


2011. jún. 22. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
*esküvőmre
2011. jún. 22. 11:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne hívd meg. Csak azért, mert egyszer régen barátnők voltatok, nem kell. Már nem vagytok, nem is beszéltek. Ennyi erővel meghívhatnál bárkit, aki pl az oviban barátod volt. Az akkor volt, elmúlt, most már nem a barátod.
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok jóban, vagyis úgy váltatok el, akkor felesleges. Főleg, hogy így viselkedett veled. De te ismered, neked kell mérlegelni a dolgokat.
2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy ember is képes balhét csapni. ha nagyon kedvelted korábban menj el vele valahová beszélgess vele majd kiderül hogy képes-e emberi szinten viselkedni.
2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy értesítőt, de ne hívd meg.
2011. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak így ne hívd meg. Esetleg előtte megpróbálhatod tisztázni vele a dolgokat, és a reakciója függvényében eldöntheted. Tisztázni meg akár e-mailben is lehet.


(Én a pletykás, kibeszélős exbarátnőmet azért hívtam meg az esküvőnkre, mert neki köszönhetem, hogy megismertem a férjemet, de csak a szertartásra hívtuk, lagziba már nem.)

2011. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkozz vele mielőtt a meghívót elvinnéd neki. Üljetek be valahova egy sütire és eldöntöd a beszélgetés alatt,hogy tud-e kulturáltan viselkedni.
2011. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy nem viselkedne kultúráltan az esküvőn. Csak nem tudom, hogy meg kéne-e hívjam, ha ilyen a helyzet kettőnk közt. Az is lehet( bár nem valószínű), hogy egyszer megkomolyodik és újra jóban leszünk, és akkor milyen lesz már, hogy az esüvőmön nem volt ott.
2011. jún. 22. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meghívnám. Lehet, utólag megbánnád. Ő úgyis csak "egy lesz a sok közül", nem kell majd külön foglalkoznod vele, de mégis nyugodt lehet a lelkiismereted és neki sem fog rosszul esni.
2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel, találkozzatok, ha a találkozó végére felelevenül valami a régi barátságotokból, akkor mond neki, hogy szeretettel várod az esküvődre.

Ha nem hívod el szerintem örökre eltávolítod az életedből. Döntsd el, hogy szeretnéd-e a történtek ellenére, hogy részese legyen az életednek.

2011. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!