Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Hívjam fel?...

Mit csinálhatnék? Hívjam fel? Vagy menjek át hozzá én és lepjem meg? Lehet, nem is szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap kicsit összekaptunk... én kezdtem.

Már elég régóta vitázunk a semmin...

és Ő már besokalt, tegnap még ugy volt hogy ma is találkozunk, de azt mondta hogy ha ma nem akar találkozni, mert tudja hogy a tegnapi nap után vitatkozni fogunk, és ő nem erre van kitalálva. És egy vidám együtt töltött boldog napra vágyik.

Én találkozni akarok vele:(

Mert látni akarom, és vele akarom tölteni a napot.


2010. máj. 1. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit elege lehet most, nem valami jó jel, hogy nem akar találkozni.

Inkább bizonyíts neki, hogy nem állandóan csak a viták mennek, hanem tudtok ti értelmesen is együtt tölteni némi szabadidőt.

2010. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De most akkor pl. menjek át hozzá ma? vagy mit csináljak:( annyira fáj, és olyan szomorú vagyok:(
2010. máj. 1. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy ma nem akar találkozni veled nem? Miért akarod akkor ráerőltetni magadat. Neki is szüksége lehet arra, hogy egyedül maradjon és átgondolja a dolgokat. "Mert látni akarom és vele akarom tölteni a napot." És ő mit akar? Eszedbe szokott jutni ő is? Vagy csak a te boldogságod a fontos?
2010. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a se vele, se nélküli. Ha szereted, a semmin ,hogy lehet vitázni. Ha elveszíted akkor már késő lesz a gondolkodás. Menj át, de előtte gondold át, hogy mit is akarsz.
2010. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém :(

Nehéz lesz,de ma hagyd,kicsit őis lenyugszik és étgondolja a dolgokat,mint ahogy teis.

Ha azt mondta,hogy ma ne akkor neis,mert tényleg vita lesz.Gondolj bele,te nem akarsz ma vele találkozni őmeg átjönn.

Hagyd a kedélyeket lenyugodni.

És utána változtassatok mind a ketten,mert ez így nem kapcsolat,minden kapcsolatban vannak vitát,de azt kezelni kell tudni.Változtass.Gondold át,min mennek a viták?

Van valami oka?Esetleg feszültek vagytok valami miatt?

Vizsga,munka,családi okos stb..??

Ha átgondoltad őket,kérdezd meg magadtól:

"igazán szeretem?"

És az első gondolat ami eszedbe jut,ne arra gondolj,hogy mit kéne mondanod,hanem,hogy mit érzel.:)


Remélem kibékültök és sok szép időt fogtok még eggyütt tölteni.Kitartás.

2010. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd szerintem ma. Hagy,hogy megnyugodjon, ha igazán szeret és megnyugszik,holnap ő fog keresni. De addig került el szerintem, ne írj neki, ne hívd. Tudom,hogy nehéz, de hát ha ő ezt szeretné... akkor nincs mit tenni.Ha te meg szereted, akkor megteszed amit kért. Ha hívna,hogy menyj át, vagy talizzatok(lehet este,éjjel már lenyugodott) akkor menyj.
2010. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg smsben,hogy nincs-e kedve valamilyen közös programhoz.De csak akkor ha kibírod hogy nem beszélsz a vita tárgyáról.Ha nyugodt napot akar,add meg neki.Nem hiszem hogy május 1-jén otthon akar ülni.
2010. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény???
2010. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

elmentem hozzá, nem tudott róla hogy átmegyek... nem volt otthon senki, hiába csöngettem, hivtam a vezetékest, kiabáltam. semmi.

A telefonja ki volt kapcsolva, aztán elindultam vissza haza.

Utközben bekapcsolta a teloját (tudtam hogy nem tartja sokáig kikapcsolva, nem bírja ki, hogy ne adjon hirt magáról) és beszéltünk,mondta is hogy nincs otthon, mondom tudom.

Mondta hogy keresztmuterjáéknál van a családdal együtt.

Aztán mondtam neki, hogy majd keres ha akar, és letettem.

Mondta hogy egy picit haragszik rám a tegnapi hisztim miatt, mert már unja.

Szóval hagyom, hogy lehiggadjon, majd keres ha akar.

2010. máj. 1. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, mi történt? Megoldódott?
2010. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!