Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátotok/b...

Mit szólnátok ha a barátotok/barátnőtök ilyen házban lakna?

Figyelt kérdés

Nem vagyuk túl gazdagok és amikor 6 éves voltam akkor vettünk egy régi házat amibe beköltöztünk és az akkori állapotához képest eléggé felújítottuk. Nincsenek a házunkban drága bútorok,nappalink sincs,anyumék szobájában van egy tévé,két fotel és azt használjuk nappalinak vagy pedig a konyhát. Anyumék szobájában alszik a kisöcsém aki 5 éves és tele van az egész szoba a játékaival. Amikor ideköltöztünk a fürdőszobát lekicsinyítettük,hogy a konyhának nagyobb hely legyen. A fürdőszoba azóta sincs lefestve,van olyan rész ahol még az egykori festékmaradvány van fent. Allulról kb. fél méteren van felrakva csempe,de az se mindenhol mert régebben anyum megkérte apumat hogy csinálja meg de csak eddig jutott.

Az emeleten van az én szobám és a hugom szobája+egy középső rész. A szobámmal nem lenne semmi problémám csak annyi hogy nincs egy normális szekrényem. Még egyszer karácsonyra kaptam egy komódot,abban tartom a ruháimat de az se túl nagy. Van egy kistévém meg számítógépem, de maga a szoba nagy ezért így eléggé üresnek tűnik.

Nem tudom ha lesz barátom és el akar jönni megismerni a szüleimet mit fog szólni ehhez? Főleg attól félek ha esetleg itt aludna és fürdeni kéne lehet hogy a kedve is elmenne a fürdéstől a fürdőt látva. Már kértem anyumékat hogy csináltassák meg,de azt mondják hogy 4 gyerek mellett egyszerűen nincs pénzük. Igazából szégyenlem azt ahol lakunk.:S

A barátnőimet se szívesen hívom ide,sőt anyum már meg is jegyezte hogy eddig hogyhogy nem jött még el egy barátom se,hát ezért..:/

18/L


2011. jún. 22. 02:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolom mire odáig juttok, hogy nálad alszik, stb, addigra már ismer annyira, hogy tudja, csóró vagy. Hazaviszed, megállapítja, hogy ez a házon is látszik kicsit, nem lesz nagy meglepetés.

Egy barátnőm is elég régi, szétesőfélben lévő házban lakik, ráadásul tesójával közös a szoba. Barátja meg gazdagabb családból, egyke, olyan házzal, hogy van vagy 4 üres, kihasználatlan szobájuk. XD Nem igazán zavarja a dolog, itt is vannak, ott is vannak.

2011. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is 18L vagyok, a helyzet ugyanez csak nálunk én vagyok a "gazdagabb". Igazából engem sem lehet egyáltalán gazdagnak mondani, még kis jóindulattal sem, csak van egy szép családi házunk, külön szobám, szép bútorokkal (minden fenyő), nagy TV, számítógép, minden szar. Szüleim nem keresnek jól, de spórolósak nagyon így tényleg nagyon szép környezetben élek. Párom (24F) elég "szegény" ha szabad így mondani, ráadásul a 70 éves nagymamájával él egy dohos kis parasztházban, amit mindennek lehet mondani csak éppen szépnek meg tisztának nem.

A legnagyobb őszinteséggel merem mondani, hogy CSEPPET SEM ÉRDEKEL! Több mint egy éve vagyunk együtt és soha, SOHA nem jutott eszembe hogy ezért ott hagyjam őt vagy valami. Még csak meg sem fordult a fejemben. Ha valakit szeretsz, lesz*arod hogy milyen bútorai vannak. :)

2011. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, hogy én élek szebb környezetben. Nem olyan régen azelőtt építkeztünk, hogy összejöttem volna a párommal. Mi elég sokára mentünk el egymáshoz, elég messze lakik az ő családja. Érdekes, hogy anyagilag ők sokkal jobban állnak, mint az én családom, azt hittem, hogy majd kacsalábon forgó palota fogad :D ehhez képest épp az ellenkezője, ami nem is lett volna gáz, mindenkinek más az igénye (szóval náluk nem a pénz volt az ok) viszont a kuplerájjak és a kosszal nem tudtam mit kezdeni. a bútorok egyáltalán nem zavartak, de mondjuk após alsógatyái az étkezőasztalon igen :D
2011. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen barátnőm, de hidd el nem háztűz nézőbe mentem:))) nem lehet kijelenteni 100%osan, hogy a te barátodat majd zavarja-e vagy sem, de ha szeret akkor fel sem tűnik neki. 20f ha esetleg akarsz ismerkedni írj ide
2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!