Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Mit szólnátok ha a barátnőtök komolyan elgondolkodna rajta, hogy megengedje nektek hogy egy másik lány orálisan kielégítsen?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek! Az én véleményem erről az, hogy a lányt nem érdekli különösebben a kapcsolat, és ezért engedi hogy a fiú azt csináljon amit akar...
2011. febr. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha a fiú evvel nyaggatja és beleun akkor elöfordulhat,hogy elküldi a...-ba.Gondolom ö nem akarja.
2011. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megunta a nyaggatást, és próbára tesz téged, ha élsz a lehetőséggel, valószínüleg elbúcsúzhatsz tőle.

30/Nő

2011. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyaggattam. Ez volt az első eset.
2011. febr. 9. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, és jól látod... Főképp, ha ő maga ezzel mentesül a dolog alól...
2011. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megengedje? Te kérted?! Lehet, hogy én is így gondolnám, hogy első lépésként csinálj, amit akarsz, ha én nem vagyok elég vagy csak arra kellek - aztán tűnj a francba!
2011. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Úgy értettem, hogy ez volt az első eset, hogy azt kérted elégítsen ki orálisan. Én sem szerettem az orális szexet nagyon sokáig, részben a pasik miatt, de alapból voltak vele fenntartásaim (megalázó, gusztustalan). Nekem az jött be, hogy nem erőszakolta a párom, megbeszéltük, hogy mi a bajom vele és ez segített. Fontos a tisztálkodás, hogy ápolt legyél(egy lánynak sem élmény ha a szőrtől nem is lát), és hogy ne követelőzz (ha nem akarja, hogy a szájába fejezd be akkor ne erőltesd, hidd el nem nagy élmény, ha van fantáziád képzeld el, vagy ha gusztusod, kóstold meg). Ha ez nem segített, akkor szerintem ne engedd, hogy más csinálja, hiába engedi a barátnőd. Bár nem tudom mennyi idősek vagytok, de szerintem nem gondolta komolyan és ha szembesítenéd azzal, hogy mással csináltad nem tetszene neki, és emiatt szakíthat is.

Csak még egy tipp: ha a fürdés sem volt elég az igényeinek, próbáljátok ki hogy mézzel, tejszínhabbal, vagy valamivel bekenitek, hátha az meghozza neki az ihletet, kedvet.

2011. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legutolsó vagyok, bocsánat, de annyit gondolkodtam magamban, hogy végül nem a kérdésre válaszoltam. A véleményem az, hogy nem gondolta komolyan és beszéljetek a témáról.
2011. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!