Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tehetnék? Én 19...

Nem tudom mit tehetnék? Én 19 éves lány vagyok és a szüleim iszonyatosan tiltják tőlem a barátom a származása miatt (pedig szinte nem is ismerik).

Figyelt kérdés

A barátommal annyi a probléma h cigány .

Szüleim meg sem akarják ismerni pedig nem egy buta ,putriból jött cigány hanem egy főiskolás szorgalmas , RENDES ember .Az ő szülei teljes mérétkben elfogatak engem ,szertnek,úgy bánnak velem mintha a sajátjuk lennék.DE mikor azt kérdezik tőlem h a kisfiunk hogy jön ki a szüleiddel én csak hallgatok mert nekik fogalmuk sincs róla h bár 8 hónapja együtt vagyunk a barátom még csak enm is volt nálunk soha.

És ez a helyzet kezd egyre rosszabb ,kellemetlenebb lenni.És persze a páromnak végtelenül megalázó.Mit tehetnék hogy ne veszísem el sem a szüleim sem a párom ?


2009. márc. 23. 17:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Nagyon jól esik h ennyi ember van aki ismeretlenül is segíteni próbál. KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!! :):)
2009. márc. 24. 07:43
 12/12 anonim válasza:

Van egy cigány srác az iskolánkban. Nagyon rendes, 4-5-ös tanuló. Sportos alkat, és látszik, hogy nem egy cigánytelepről érkezett. Sok barátja van, mindenkivel kijön, hisz sok témában nyitott. - Sokan még csak egy rossz nézésért (amit pl megelőzhetett egy rossz nap) elítélők.


Szerintem a megoldás arra az, hogy lássák a szüleid, hogy szeret téged, és kedves is veled. Mesélj nekik róla, hallgasd meg a szüleidet, ne kezdj rögtön veszekedni!


Előbb utóbb bejön. (Kort nem mondok, de lány vagyok.)

2011. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!