Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám rendszeresen megver!...

Apukám rendszeresen megver! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám elég sokat iszik és minden apró dologért cirkuszol! Rendszeresen meg is ver! Volt, hogy csak kézzel, de volt, hogy nadrágszíjjal! Mit csináljak?


14/L


2011. jún. 14. 15:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
édesanyám halála előtt is elég agresszív volt! A nagyszüleim régen meghaltak!
2011. jún. 14. 17:04
 12/20 anonim ***** válasza:
en is ugyan ebben a helyzetben voltam .sajnos csak turtem halgattam es nyeltem .ma mar 23 eves vagyok es elerte azt nalam hogy meg a lanyomat se lathatja.az az az unokajat.egyebkent en mihelyt be toltottem a 18 sajna nem tudtam tovabb tanulni mert inkabb elmentem dolgozni es talpra altam .nagyon sajnallak,de ha most megprobalnal is lepni valamit ,megrosszabb lenne a helyzeted vele.rokonok ,vagy valaki ekihez eltudnal menni .?
2011. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Senkim sincs! Az unokatestvéremékkel is megromlott a viszony apukám miatt! Apu rokonai sem látnának szívesen! Nem szeretik apukámat az ital miatt! Én meg nem szeretnék tolakodni!
2011. jún. 14. 17:44
 14/20 klixa ***** válasza:

ez nagyon szomorú, és nehéz is ebben a helyzetben mit tenni!

Nekem az a tanácsom, hogy amikor legközelebb megüt, akkor nézz a szemébe, és kérdezd meg, hogy szeret ő téged? Kérdezd meg, ha szeret, miért üt? Mondd el neki, hogy neked csak ő van, de miért ver folyton? Neki ez nem rossz??? Utána nem érzi rosszul magát???


Talán, és tényleg talán, felnyithatod a szemét! Talán egy kicsit magába tud nézni! Neki is segítségre van szüksége, biztosan nem véletlenül ilyen agresszív! Segíts neki! Ezzel magadon is segítesz!

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az édesanyámat is bántotta! Amikor ő meghalt, akkor folytatta velem! :(
2011. jún. 14. 18:26
 16/20 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak :S nekem is ilyen volt 'apám' anyát és engem is vert. de a rendőrséget kihívtuk bevitték volna a börtönbe de anya azt mondta ne. nem él velünk már,más családja van. de a helyedbe bemennék holnap a rendőrségre,vagy oszt.főnökhöz és elmondanám neki. lát lelet,stb, legrosszabb esetben nevelő szülők,vagy valami rokonhoz tennének:S próbáld meg. sok szerencsét  ((:

14L

2011. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

18:34-es!


Az új családjával is ilyen az apukád? Ha még egyszer bánt, elmegyek hazulról! Bárhol jobb!

2011. jún. 14. 18:42
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nem nem szeretnék tolakodni kérdés. Igenis add meg magadnak az esélyt, hogy családban maradhass. Nekik veled lehet, hogy nincs bajuk, sőt sajnálnak is ! Épp attól az embertől sajnos apukádtól menekülsz, akitől ők is eltávolódtak okkal valószínűleg. Lehet befogadnának.

Talán jobb, mint egyéb helyek, ahol elhelyeznének hivatalosan, idegenek közé. Veszteni valód nem igazán van, legfeljebb nem fogadnak be, amire amúgy sem számítassz. Utána akkor mehetsz másfele.

Elmégy elmégy legközelebb ha megüt, de hova ? Rokonokhoz állíts be, ott lennél a legnagyobb biztonságban. Ők segítenének.

Remélem bátor leszel, és megmered tenni a szükséges lépéseket, hogy ne kelljen így élned. Mindkét út nehéz, de magadat irányítani mégis nagyobb büszkeség, mint beletörődni a jelenlegi szitudba, és nem lépni.

Sok sikert neked !

2011. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:34 vagyok.

nem azóta változott. de amit megtett azt nem bocsátom meg neki.. de érdekes sokáig tartottuk a kapcsolatot ((: vagy 3 éve láttam utoljára pedig sokat jár ide. azaz a mellettünk lévő bérházba mert ott vannak rokonai. de 1x fel nem jött meglátogatni :// mind1. de már nem ilyen azt mondom hál istennek mert van egy 4 éves fia van egy másik az 1v2 éves nem tudom. meg most terhes még a nő,2 gyerekkel... hát alig tudják eltartani így is na de mind1... amúgy sajnos vagy nem sajnos. sok ismerősöm átkerült nevelő szülőkhöz,és jobb lett az élete:D próbáld meg:S utolsó esélyt add meg neki. ha még1x megver. vagy azonnal menj el a rendőrségre,vagy hívd ki. VAGY! oszt.főnök esetleg. nem vagy kék zöld foltos? nem kérdezték h mitörtént veled? mit válaszolsz ?:S bocsi hosszú lett. de ha írsz egy e-mail, hosszabban tudunk beszélni erről. én is 14L vagyok. sok rosszat átéltem. igen itt nem ismerenek ( személyesen) de nem írnám le nagyon h mik voltak:S ha e-mailt dobsz akkor msn-en is beszélhetünk stb((: bocsi hosszú lett.

2011. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 lee12 válasza:
na mi volt?
2011. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!