Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogyan intéztethetném el,...

Azt hogyan intéztethetném el, hogy ha én azt szeretném, ha a párom szülinapját egy étteremben ünnepeljük este, akkor "desszertként" kihozzák a szülinapi tortáját, énekelve a happy byrtsday-t?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fogalmaztam...
2009. márc. 20. 11:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ez nagyon jól néz ki, csak egy a bibi, h mi nem pestiek vagyunkl...

2009. márc. 20. 13:22
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

A Trófeában alapból kihoznak egy kicsi tortát, -benne van az árban- ha megmondod, hogy szülinapi vacsi.

És elcincogják a happy birthday-t, nálunk még a pincér is énekelt.

Egyébként más normális helyeken is, ha a vendégek látják hogy jön a torta, tapsolni kezdenek meg énekelni...

2009. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
én tudok egy jo éttermet!!!nagyon hangulatos belül,és ott mindig vällalnak ilyet!!!!egy beöltözött emberke egy zene mellett behozzza atorät..akkor lekapcsoljäk a villanyokat és midnenki tapsol,haläl jo ott a hangulat mindig!!!!!este fele 6-7-8-9 fele midnig van ilyen.én sokat järtam oda vacsizni,és mndig csomo ilyen volt!!!nezd meg neten ha tetszik hivd fel,menj el,érdeklödd meg!!!tortuga a neve.erzsébeten van!tényleg nagyooonjoooo
2009. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
happy birthday
2009. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

off:

nem értem mér énekli mindenki idegen nyelven a szülinapi köszöntőt ha már van magyarul is.

mér kell angolul?az ilyenek nagyon fel tudnak idegesíteni.melyik amerikai vagy nagy brittaniai énekli magyarul ezt a dal??

mért nem éneklitek oroszul, vagy spanyolul?

amerikanizálódik ez a világ , majd a himnuszunkat is énekeljunk angolul..

2009. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

a hugomnak(15) ugy volt,hogy asztaltfoglaltak,megbeszélték hogy Anyuék viszik a tortát,és ami még nekik is meglepi volt,hogy amikor kihozták akkor cdn berakták a Happy......!

A legtöbb étterem szerintem rugalmas ilyen téren.

2009. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ismered ezt?

Ez is nagyon szép, elég hosszú és szaavaseneljátsszák!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2009. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2009. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!