Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen név a...

Szerintetek milyen név a Patrícia? Mi az első gondolatotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:56
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, valahogy rossz kimondani, nehezen jön a nyelvemre. Becézni is nehéz.
2011. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nekem így, ebben a formában tetszik (egyébként nekem a pisztácia jut róla az eszembe :D), de a Pati meg Pata becézési formáktól kiráz a hideg...
2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
egy csaj,akit nagyon nem bírok
2011. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik szebb név mint az Ibolya szívesen lecserélnem én is.
2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a név. Mikor megláttam a kérdést, rögtön a pisztácia ugrott be. Meg a szolfézsos csoporttársam. :D
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
amikor megszulettem anyam a Patricia nevet akarta nekem adni, de apamnak volt esze es lebeszelte rola. azt hiszem megvaltoztattam volna amint lehet. nagyon nem tetszik. ennel csak a reni amit szornyebbnek tartok (a feher nevek kozott)
2011. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszik, mert a P, T, R betűk nagyon tetszenek. És vagy egy másik név, a Petra, amiben szintén megvannak ezek a betűk, viszont a Petra egy annyira undorító nyálas név, hogy mikor először hallottam a Patríciát, mondtam is, hogy hála az égnek, hogy más női névben is benne van.
2011. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
nekem van egy k*rva idegesítő Patrícia ismerősöm, ezért nem tetszik :D meg mert a pisztácia jut róla eszembe.
2011. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én az vagyok.Engem Pattinak becéznek,én sem szerettem de hozzá lehet szokni.
2011. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Lóri Filth válasza:
ha jól tudom női név. van Patrícia nevű ismerősöm, és csaj.
2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!