Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első adandó pasitól gyereke...

Az első adandó pasitól gyereket vállalni. Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

A nővérem 22 éves. Nem volt még soha barátja, nagyon visszahúzódó, habár átlagos/csinos lány. Sok pasi megbámulja őt, de csak ennyit. 3 bepróbálkozóról tudok, de mindegyiket elhajtotta, mert nem tetszettek neki.

Az utóbbi időben viszont már sokszor azt emlegeti, hogy anyuka szeretne lenni, és ha sikerülne olyannal összejönnie aki ha csak egy kicsit is tetszik neki, akkor pár hónap után megpróbálna teherbe esni. Mit gondoltok erről, ugye hogy ez nagyon buta ötlet?


2011. jún. 6. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Miből tart el majd egy gyereket mert hogy az apuka lelép az 100%, a család aki erőlteti mit fog szólni ha nekik kell eltartani a lányukat és az unokát is?
2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, még 40 évesen is szülhet. Ha 35 lenne, és még nem lett volna komoly kapcsolata, érteném, de így... Beszéld le róla, pár hónap után honnan tudja, hogy a pasi nem lép-e le, vagy egyáltalán megtudhat-e bármit róla ilyen kevés idő alatt? Gondolom még tanul, és így nem tudná eltartani sem. Ha tudod, beszéld le, bár mindenki úgy cseszerinti el az életét, ahogy akarja.
2011. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 napietus ***** válasza:

ostobaság egy pár hónapos kapcsolatban gyereket vállalni. és ha megpróbál teherbe esni a partner tudta nélkül, az még kimondhatatlanul gonosz dolog is.


a nővéred egy buta liba. már ne haragudj, de fentiek alapján ez a véleményem róla.

2011. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A család már nyaggatja hogy mikor lesz már komoly kapcsolata, vagy mikor szül, mert "ki fog futni az időből"


Legtöbb esteben a nyaggatás elvárás,miatt szül sok nő aki mág várna és megefelő párral vállalna anyagi alapra gyermeket,ehelyett a nyagatás végett,az első futó kapcsolatba belebabázik,a spermadonor apuci persze kalap- kabát,ő meg ott marad a teherrel,aki szép lassan hibáztatni is fog majd,a gyerek meg lelkisérült lesz nagy valószínűséggel.

Nem elvárásból kell szülni,főként nem egy ha csak egy kicsit is tetszik pasinak,(szamárnak ló helyett).Nem értem az ilyet.

2011. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ismerek ilyen lányokat. egy környéken laktunk, gyakran látom őket, de se a gyerekszülés előtt, se utána nem láttam pasival. nem mellesleg kicsit csúnyácska lányok. szóval arra merek tippelni, hogy ők is hasonló módon estek teherbe.


elvannak, eltartják a gyereket a szüleik segítségével. boldognak látom őket, imádják a gyerekeiket. ha nekik ez elég, akkor örülök, h boldogok. egyébként meg az ő dolguk. ha normálisan, jól nevelik a srácaikat, akkor inkább ők szüljenek mint a cigányok vagy azok, akik ütik-verik a csóri kölykeiket.

2011. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jobb esetben szerintem a nő megérzi, hogy kitől érdemes gyermeket vállalni. Sokszor nem figyelnek a belső hangra és így rossz embernek szülnek. Fiatal még a nővéred, bár én nem ítélek el senkit ha fiatalon szül, csak abban az esetben támogatnám amennyiben anyagilag is minden rendben van körülötte és persze a választottja körül. Szóval úgy gondolom akár az első barátjától is lehetne, ha valóban őt érzi annak akinek gyereket szülne. Mondjuk jobb lenne várni és nem 1-2 hónap után bevállalni a gyereket. Ismerek ilyet is, aki pont így gondolkodott, mint a nővéred. Neki bejött, nekem viszont csak a 3. férfi volt olyan az életemben akinek érdemes volt szülnöm.
2011. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ez a kicsit is tetszik és már szülök neki gondolkodás nagyon csúnyán vissza tud ütni. Ennyi nem elég egy átlagos kapcsolathoz sem hát még gyerekvállaláshoz.

2011. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 vagyok, és még csak tervezzük a babát. 31 évesen ismertem meg a férjem, és 33 évesen házasodtunk.

Szülhettem volna 20 évesen az akkori (ő volt az első) pasimnak (ráadásul ő még akarta is!), de akkor már legalább 10 éve elvált nő lennék egy magatartászavaros gyerekkel, akinek nincs apja. Mert 100%, hogy elhagytam volna gyerekkel is, ugyanazért, amiért gyerek nélkül is megtettem. És egy pillanatig sem bánom, hogy így alakult.


A kapcsolatokat tanulni kell. Van rá esély, de kicsi, hogy az első lesz az igazi, még akkor is, ha első pár hónapban (1-2 évben) úgy tűnik. Kisgyerekkel pedig sokkal nehezebb normális párt találni, kevesen fogadják el, hogy nem az övék a gyerek. (A nővéred max. egy d*gásra lesz jó.) És persze a gyereknek sem mindegy, hogy nem lesz apja, milyen apja lesz és 2 hetenként vagy 3 havonta kap "új apukát".

2011. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfokú butaság és felelőtlenség a nővered részéről!

Nekem az a gyanúm, hogy a nővérednek önértékelési zavarai vannak. De nagyon súlyos, és erre még a szüleid is rátesznek egy lapáttal. Nem értem minek kell 22 évesen azt súlykolni egy fiatal tapasztalatlan lánynak, hogy kifut???

-nem fut ki semmiből, mert 35 évesen is szülhet még!

- ha szül valakinek az ő sorsát, a gyerek sorsát is hátrányba taszítja.

Ugyanis ő egy gyerekes anya lesz, a párkapcsolati lehetőségei még inkább romolnak, + a férfival sem lesz boldog, esetleg ott is hagyja a húgodat.

Nekem vannak lányismerőseim, csinos, szépek és 22-26 évesen találták meg az első párjukat DE ŐK BOLDOGOK! Nem megalkuvók.


A nővérednek nincs elfoglaltsága? Tanulás, sport, munka, nyelvtanulás...stb...

27/N

2011. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam vissza a válaszokat, de mi van ha ezt csak azért mondta, hogy ne cseszegessék már?
2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!