Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első adandó pasitól gyereke...

Az első adandó pasitól gyereket vállalni. Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

A nővérem 22 éves. Nem volt még soha barátja, nagyon visszahúzódó, habár átlagos/csinos lány. Sok pasi megbámulja őt, de csak ennyit. 3 bepróbálkozóról tudok, de mindegyiket elhajtotta, mert nem tetszettek neki.

Az utóbbi időben viszont már sokszor azt emlegeti, hogy anyuka szeretne lenni, és ha sikerülne olyannal összejönnie aki ha csak egy kicsit is tetszik neki, akkor pár hónap után megpróbálna teherbe esni. Mit gondoltok erről, ugye hogy ez nagyon buta ötlet?


2011. jún. 6. 21:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az még ide tartozik, hogy a család már nyaggatja hogy mikor lesz már komoly kapcsolata, vagy mikor szül, mert "ki fog futni az időből". Amúgyis mindig oda volt a gyerekekért, de azóta mégjobban rágörcsölt a témára.
2011. jún. 6. 21:59
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem butaság, minél előbb annál jobb, a gyerek, és nővéred érdekében is, támogassátok.
2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ráér még, hogy értik, h kifut az időből??

Ma már nincsenek vénlányok, én is 28 évesen szültem.

2011. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi erővel kalandból is teherbe eshetne.
2011. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek egy csajt, hasonló a helyzet, bár ő ronda és kövér, emellett buta is. mondjuk annak volt pár pasija, de 1 héten belül ki szokták őt szórni, de azok is a legnyomibbak voltak, csak "arra" kellett nekik.

Róla is nemrég hallottam, hogy terhes. pár hónapja van együtt egy szintén nyomorék sráccal és gondolom így akarja elérni, hogy vele maradjon...

Ő köztudottan ezzel akar bizonyítani a nála okosabb és jobb lányoknak, hogy valaki...

2011. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jó ötletnek. Sőt. Ez felelőtlenség. A "szerencsétlen"apukának nem is lenne beleszólása?! Ez nem etikus, a leendő gyermekkel szemben sem.
2011. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon -nagyon korai ez, olyan, mintha máris kapuzárási pánikja lenne. Hosszú még az élet, ezt a módot ráér bevetni 39 évesen! Hová siet, és miért?
2011. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Kapuzárási pánik? Ennyi idősen? Ez elég felelőtlen dolog, elsősorban a kicsivel szemben. Nem lenne jobb egy olyasvalakire várni, aki nem csak jó "spermadonor" hanem jó apa is? Egyébként 22 évesen hol futna már ki az időből? Én személy szerint 20 éves vagyok, és nemhogy 2, de 6-8 év múlva se biztos hogy neki akarok majd látni. (Pedig lenne apajelöltem.) Ráadásul aki így áll hozzá a gyerekvállaláshoz, hogy csak a fogantatásig, esetleg a szülésig gondolkozik, a gyerek családi hátterére a jelek szerint nem gondol, nos, az nem hiszem, hogy elég érett lenne hozzá. Ha mindezt külső nyomásra teszi, nem is saját akaratából, akkor meg pláne.
2011. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég lüke a család, ha 22 évesen már azt sulykolják a fejébe, hogy kifut az időből...
2011. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem mindegy, hogy hogyan érti. Szóval úgy, hogy ha találkozna egy pasival aki megfelel neki és boldogok együtt stb... Szal mondhatjuk úgy, hogyha holnap összefutna a nagy ő-vel vagy akiről egy kicsit is úgy érzi hogy talán ő az, akkor akár rövid időn belül családot is alapítana vele. Vagy úgy érti, hogy az első pasitól aki érdeklődik iránta megpróbálja, és ha sikerül összejönnie vele akkor teherbe esik, nem tervezetten, mármint megbeszélve a pasival, hanem csak úgy hogy ő akar és kész. Mert a második tényleg nem lenne jó. könnyen egyedül maradhat így a gyerekkel, az meg nem könnyű.

Egyébként megértem. Nekem se volt még komoly kapcsolatom, tulajdonképpen semmilyen nem volt még. Gyereket soha nem akartam, nem is igazán szeretem őket, házasságról hallani se akartam. Mindig karriert akartam csinálni és sok pénzt keresni. Aztán történt velem valami ami megváltoztatott, más lett fontos, mindent átértékeltem. Nincs végzettségem, gyakorlatilag semmim egy érettségin kívül, ami manapság nem túl sok, elvileg most megyek majd egyetemre. Viszont ott tartok, hogy ha holnap besétálna az életembe egy férfi, aki szeret, akit én is szeretek és boldog vagyok vele, és esetleg olyan az anyagi helyzete, hogy simán el tudna tartani, akkor hozzámennék, szülnék neki 2-3 gyereket, aztán majd lesz suli meg minden, majd egyszer valamikor, ha meg nem hát nem, én vele és a gyerekekkel is maximálisan elégedett lennék az életemmel. Pedig régen el se tudtam volna képzelni ezt az egészet, hogy nekem férjem, vagy gyerekem legyen, most mégis belevágnék, akár már holnap.

19/L

2011. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!