Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem tünik...

Szerintetek ez nem tünik zsarolásnak?

Figyelt kérdés

"Ha nem változik a helyzet akkor elveszitesz engem és a lányodat is"

Ugy értem ha mondjuk szétválnánk akkor a lányát sem látná minden nap.

Szerintetek ez igy durva?


2011. jún. 6. 11:42
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
nem annak tűnik, hanem az. mi vezetett idáig?
2011. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
nem, szerintem tényközlés, biztos van oka rá
2011. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az hogy hülye voltam és ráhagytam sokmindnet,most ott tartunk hogy szinte nincs is velünk,számitogép a mindene.

Én még kibirnám de a lányomnak nem ilyen életet szánok.

Probáltam szépen megkérni sokszor de semmi változás.

2011. jún. 6. 11:50
 4/17 napietus ***** válasza:
68%
ez akkor is zsarolás, ráadásul annak is elég olcsó. szerintem inkább utazzatok el pár napra, vagy akár egy hétre csak a lányoddal kettesben. majd rájön, hogy mégis fontos a család...
2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Muszáj bekeményítened.Mi az hogy te még csak eltűrnéd?Nem kell semmit eltűrni,Igen, mond mg neki, annak veszi, aminek akarja, de változtasson.
2011. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer ilyen(5éve),akkor majdnem szétmentünk,aztán totál megváltozott(akkor még nem volt gyerek)az egész két hétig tartott csak és elég volt hogy külön szobába költöztem és minden bejelentés nélkül elcsászkáltam itthonrol.
2011. jún. 6. 11:57
 7/17 napietus ***** válasza:
90%
na, akkor ugyanez szerintem most is beválna.
2011. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak semmiképp nem akarom hogy ugy jöjjön le neki hogy a lányával zsarolom,nem tennék ilyet sosem.valójában ezek tényleg tények és gondolom ő is tisztába van vele hogyha szétmenénk akkor sok minden megváltozna.

Szeret minket,tudom,csak valahogy tök természetes neki hogy mikor kedve van itt vagyunk szép cslád jo család,ha olyanja van akkor meg ideül és le se tojja a fejünket.

A kicsilányt sajnálom nagyon.

2011. jún. 6. 12:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki ezt...

Hogy ha így folytatja, akkor a kapcsolatnak vége lesz, és ugye tudja, hogy ez nagyon sok mindent meg fog változtatni?


Egyébként bennem felmerül a kérdés, hogy a valódi KAPCSOLAT létezik-e még. :(

2011. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valami olyasmit mondj neki, hogy a lányotoknak szüksége van az apjára, a számítógép elvan nélküle is. Az ilyen "zsarolásos" dolgokat úgy sem értik meg...
2011. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!