Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam neki mit érzek,...

Elmondtam neki mit érzek, azóta nem keres?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.A legjobb fiú barátommal szinte minden nap találkoztunk az elmúlt 3 évben,nagyon jól kijövünk.Ő 24 éves.A 3 év alatt sokszor mondta,hogy ő el tudna velem képzelni egy kapcsolatot.Akkoriban még az exem miatt nem akartam új kapcsolatba kezdeni,ma már túl vagyok rajta.

A legjobb barátommal a 3 év alatt többször szexeltünk is.

Kb 1 hete mondta utoljára hogy jó kapcsolatunk lenne meg ilyenek.Másnap én elmondtam neki,hogy kezdem megszeretni,és hogy összejöhetnénk.Ő elkezdett kifogásokat találni,hogy nincs szabadideje stb....Eddig meg arról beszélt hogy mennyire velem akar lenni.

Azóta nem is keresett,se telefon semmi.

Miért lehet ez?

Ért valaki a pasik nyelvén?:)


2011. jún. 5. 01:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Utolsónak szerintem nincs igaza.

Próbálok rövid lenni: Volt egy srác akit 14 éves koromban megismertem és bandáztunk is együtt, majd a gimi alatt más társaságba kerültem és nem találkoztunk. Majd mikor leérettségiztem elég közel költöztem hozzájuk és újból összefutottunk. Nekem vőlegényem volt, neki barátnője.

Telefonszám csere, sokszor mentünk együtt ide oda...ökörködtünk. Aztán rájöttünk, hogy ez több mint barátság... "Szakítás" (nekünk nem volt szex).

Majd a melóhelyemen mondták, hogy kereset ez a srác többször is, de nem mutatkozott be, csak keresett egy szőke srác. Lövésem nem volt hogy ő az, de érdekes, valahogy sosem melóztam pont akkor.

Aztán a "szakítás" után vagy 2 évvel megint összefutottunk. Akkor megint telefonszám csere, összejárás, hülyülések mint régen :). Össze is jöttünk. Életem legjobb 1 hónapját töltöttük együtt, mikor beköpte, hogy neki ez nem megy és otthagyott :(.

Mondtam, hogy soha nem akarok vele találkozni, mint barát sem. Rá pár napra kaptam tőle 1 sms-t hogy nem e mennék el korizni vele. Akkor délután azon gondolkoztam, hogy megérdemli, hogy szóba álljak vele? Végül felhívtam, mert sosem bántott, alázott meg és mindig odaadó volt.

Na a lényeg, hogy 8 éve házasok vagyunk és van 2 lányunk.

A kapcsolatunk pedig az a hülyülős, megértős mint volt.

Egyébként amikor felhívtam, hogy megyek vele korizni rá 2 napra mondta, hogy nem e költöznék vele össze. Mondanom sem kell, hogy kiröhögtem :), de kerestünk közös albit, mert akkor én 2 csajjal laktam együtt és össze is költöztünk.

Szóval lehet, hogy a srác beparázott, én a helyedben várnék, pláne ha jól megértettétek egymást. De ne te hívd fel.

(Szerintem keresni fog)


30/N

2011. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nekem az nem megy a fejembe, hogy ha a legjobb baratod, tehat van erzelmi es szellemi kapcsolat, meg szexeltek is, akkor tehat van szexualis kapcsolat is, akkor ettől miben mas egy "kapcsolat"-kapcsolat...? Szerintem ez az volt eddig is."


Mikor értjük már meg, hogy párkapcsolat =/= barátság + szex.


Párkapcsolat, barátság, szex, házasság: 4 különböző dolog, amik együtt is járhatnak, de nem mindig járnak együtt.

2011. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

02:13


"SZerintem sem lesz ez a barátság már a régi. Vagy összejöttök, vagy eltávolodtok."


Vagy minden rendbe jön, mint példák bizonyítják.


Kevesebb elmélet gyártásával, kevesebb előítélettel az ember kevesebb akadályt gördít a saját útjába.

2011. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!