Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam neki mit érzek,...

Elmondtam neki mit érzek, azóta nem keres?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.A legjobb fiú barátommal szinte minden nap találkoztunk az elmúlt 3 évben,nagyon jól kijövünk.Ő 24 éves.A 3 év alatt sokszor mondta,hogy ő el tudna velem képzelni egy kapcsolatot.Akkoriban még az exem miatt nem akartam új kapcsolatba kezdeni,ma már túl vagyok rajta.

A legjobb barátommal a 3 év alatt többször szexeltünk is.

Kb 1 hete mondta utoljára hogy jó kapcsolatunk lenne meg ilyenek.Másnap én elmondtam neki,hogy kezdem megszeretni,és hogy összejöhetnénk.Ő elkezdett kifogásokat találni,hogy nincs szabadideje stb....Eddig meg arról beszélt hogy mennyire velem akar lenni.

Azóta nem is keresett,se telefon semmi.

Miért lehet ez?

Ért valaki a pasik nyelvén?:)


2011. jún. 5. 01:06
1 2
 1/13 Dr.Romanescu válasza:
58%
Ezt én sem értettem soha.Ha néhány évvel fiatalabb lenne,rá lehetne fogni,hogy fél még a kötöttségtől,a felelősségtől.Bár szerintem az a férfi,aki szexuális kapcsolatot létesít,nyugodtan vállalhat felelősséget is.Talán eleinte nem gondolt bele ennek az egésznek a komolyságába,és most habozik.Szerintem várj ki,figyeld a reakcióit,mást nem igen tudsz tenni.Sok szerencsét! :)
2011. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak már nagyon hiányzik,ha nem is jövünk össze,a barátságot szeretném megtartani,nekem ő a mindenem.

2011. jún. 5. 01:14
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez a barátság így már sosem lesz a régi. Most,hogy már kezded megszeretni,vagy bele is szerettél így meg már főleg nem.Te is írod,hogy nem baj ha nem jöttök össze csak legyen meg a barátság.Én ezt úgy fordítanám le,hogy már mindegy mi lesz köztetek csak legalább láthassad és beszélhess vele mert szereted és mert ez is több a semminél. Voltam/vagyok ebben a helyzetben. Én is megmondtam,hogy szeretem. Elromlott minden és ma is azért küzdök,hogy a régi barátság legalább meglegyen. De már kezdek belefáradni mert egyre inkább belátom,hogy már semmi sem lehet ugyanolyan.
2011. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Barátod kicsit nőies... De nem lehetetlen megérteni. Nyilván megfelelt neki a barátság + alkalmi szex, és nem akar egy teljesen másfajta kapcsolatba átlépni. Most egy kicsit hűteni próbálja a kapcsolatot. De lehet, hogy azt hiszi, hogy tönkrement a barátságotok.


"Eddig meg arról beszélt hogy mennyire velem akar lenni"


Valakivel lenni és valakivel kapcsolatban lenni nem ugyanaz.

2011. jún. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

01:23


"Hát ez a barátság így már sosem lesz a régi."


Én voltam hasonló helyzetben, és rendbe jött minden.

2011. jún. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

SZerintem sem lesz ez a barátság már a régi. Vagy összejöttök, vagy eltávolodtok.

Ne is akarj barát lenni csak, mert csak magadat etetnéd vele. Nekem volt ilyen, a srác akart csak barát lenni, bár tudta is, hogy házas vagyok, de bevallotta, hogy szeret. Bár nagyon szerettem volna barátnak, de nem tehettem meg ezt úgy érzem, mert úgy nem látott volna meg más lányt, mert ha nem is vallja be magának, de azért maradt volna közel, hogy hátha. És én tudtam, hogy nincs hátha. Így elvesztettem egy barátot. De a házasságom szép maradt.

Kérdésedre sajnos a konkrét választ nem tudom.

2011. jún. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ami nekem furcsa,hogy nővére külföldön dolgozik,és kb 1 hónapja találkoztam vele először.

Amikor bemutatkoztunk a legjobb barátom felé fordult a nővére és ezt mondta:

"Ő a párod akiről sokat beszéltél?"

Én meg csak lestem h mivan:)

2011. jún. 5. 02:13
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az nem megy a fejembe, hogy ha a legjobb baratod, tehat van erzelmi es szellemi kapcsolat, meg szexeltek is, akkor tehat van szexualis kapcsolat is, akkor ettől miben mas egy "kapcsolat"-kapcsolat...? Szerintem ez az volt eddig is.

Ha Te tudod mi a kulonbseg a 2 kozt, akkor ez az, ami valtozik, es az o fejeben is megvan ez a kulonbseg, és igazabol ezt a kimondottsagot nem akarja, nem tudom. De tenlyeg nagyon fura. Ha iylen kozeli beszeloviszonyban vagytok, akkor van eselye, hogy kicsit rápihenve majd elmondja, hoyg mi zajlik benne. Maskor mennyi idore tunt el igy? És nem erzed a ritmusát, hogy ilyenkor mikor ildomos vele ujra felvenni a kapcsolatot?

2011. jún. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is volt egy ilyen barátom mint neked.hasonló volt a szitu.

Volt időszak amikor ő szeretett volna valamit,akkor még nekem baràtság szinten volt a dolog.mi is szexeltünk,ezen kivül csak baráti programok.mikor én úgy éreztem megszerettem és el is mondtam neki akkor ő is hasonlóképp eltünt.pár hét múlva újra hívott,találkozott is volna velem,de nem laktam a megyében,túl távolra kerültem tőle.2 évig nem találkoztunk csak telefon,net.nemrég újra taliztunk,de sajnos nehezen érti meg,hogy szeretek valakit,nekem ő max a barátom lehet szex nélkül!

Szerintem a barátod nemsokára jelentkezni fog,akkor mindent alaposan átbeszéltek ês megoldódik a problémátok.de ha nem lesz belöle kapcsolat akkor is sajnos igaz,sosem lesz már a régi.

2011. jún. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni, amit írok, de én egész másra gondolok. Ennek a fiúnak csak addig kellettél, amíg volt másik kapcsolatod, szexre így is, úgy is ott voltál, ő meg ennél többet nem akar. Addig meg persze, hogy mondott minden szépet, valahogy csak rá kellett vennie arra, amit akart tőled. Keress inkább egy rendes fiút magad mellé.
2011. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!