Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te lakásodban is ENNYIRE...

A te lakásodban is ENNYIRE harmóniában vannak a színek?

Figyelt kérdés
Anyuval kettesben élünk, tehát Ő az egyetlen felnőtt a házban. nekem teljesen természetes volt, hogy a házban minden szobának van két színe, és a legapróbb kiegészítőnek is olyannak kell lennie. Csak aztán jött a szerelő, ilyen jókedvű fiatal srác, és elkezdett röhöni amikor belépett a házba. A fürdőszoba zöld és fehér. (Minden..) és sírva a nevetéstől a fürdőszobából, és a kezében egy fehér-zöld fülpiszkálót tartott. Aztán még tovább röhögött, amikor meglátta, hogy a wc papír is fehér-zöld. Amikor belépett a szobámba, már kb rosszul volt a nevetéstől, amikor látta, hogy MINDEN lila és krém színű. De tényleg, már vörös volt a feje a röhögéstől:D
2011. máj. 29. 16:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ennek nem sok köze a harmóniához. Nagyon gáz, a srác helyében én is szakadtam vna a röhögéstől, tuti. :)


Az én szobám harmonikusnak mondható: narancssárga fal, függöny. A szőnyeg bordós-lazacos-krémszín, az ágyterítőm narancs-piros csíkos. Jó, én odavagyok a narancsszínért, de mégsem giccs, mert nem minden csak narancs, és piros, hanem minden különbözik valamiben a másiktól, de másban meg passzol hozzá.

2011. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Fura, de ha nektek tetszik, végtére is a ti házatok. bár én is úgy gondolom, hogy mert azonos színű minden egy-egy szobában, az nem harmonizál feltétlen, inkább zavaró, legalábbis egy olyannak, aki kívülálló.

Amúgy megnéztem volna, ahogy a srác végigment a házon és röhög. :D Miért nem vetted fel videóra? XD

2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Juj, nekem az ilyen egységes katalógusházakkal az a tapasztalatom, hogy karótnyelt csoroszlyák laknak benne mindig. XD

És utálom. Egy lapban szép, de nekem lakhatatlan. Jobb szeretem a szobám a maga szedettvedett bútoraival, a megfelelő szintű harmóniájával, de az legalább én vagyok.

Na meg erről egy könyv ugrott be, amiben egy igen intelligens úrról beszélgettek, hogy az is csak a szín miatt vett meg könyveket az irodájába, hogy harmonizáljon. Hát, inkább legyen pár kék könyv is a polcomon, mint pirosak, ha a tartalma jobb. XD

2011. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Képet esetleg nem raksz fel? Engem tökre érdekel milyen lehet :$
2011. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!