Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te lakásodban is ENNYIRE...

A te lakásodban is ENNYIRE harmóniában vannak a színek?

Figyelt kérdés
Anyuval kettesben élünk, tehát Ő az egyetlen felnőtt a házban. nekem teljesen természetes volt, hogy a házban minden szobának van két színe, és a legapróbb kiegészítőnek is olyannak kell lennie. Csak aztán jött a szerelő, ilyen jókedvű fiatal srác, és elkezdett röhöni amikor belépett a házba. A fürdőszoba zöld és fehér. (Minden..) és sírva a nevetéstől a fürdőszobából, és a kezében egy fehér-zöld fülpiszkálót tartott. Aztán még tovább röhögött, amikor meglátta, hogy a wc papír is fehér-zöld. Amikor belépett a szobámba, már kb rosszul volt a nevetéstől, amikor látta, hogy MINDEN lila és krém színű. De tényleg, már vörös volt a feje a röhögéstől:D
2011. máj. 29. 16:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten nekem bejön az ilyen harmonikus összhang. De az apró kis kiegészítők nyugodtan lehetnek más színűek, a WC papír és egyéb ilyen "gyorsan" használódó dolgok színére nem figyelnék. Ilyen szinten simán, a nálatok lévő látvány már kicsit túlzás nekem. De ha nektek ez tettszik, akkor ne törődjetek más emberek véleményével. Az a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat a saját lakásotokban!
2011. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Oké, tényleg gyülén hangzik, de tényleg szép a lakás:)
2011. máj. 29. 16:39
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Fehár-zöld? Lila-krém?

Szerintem azért röhögött annyira, mert foci rajongó XD

2011. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nálam minden szín különboző árnyalatai visszaköszönnek a helységekben, persze mindegyikben más. Edig mindenkinek tetszett.
2011. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Javítom, nem minden szín, hanem bizonyos alapszínek árnyalatai.
2011. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nekem is jó nap volt végül, mert amikor láttam a fejét, amikor mindezek után megpillantotta a fehér-narancssárga szobát...:DDDDDDDDDD olyan, "hát bazzeg, ilyen nincs" fejet vágott xd
2011. máj. 29. 16:45
 17/24 anonim ***** válasza:

én is ezt a kérdést olvasva olyan hát baz dmeg ilyen nincs fejet vághattam.

Ugye amúgy ez egy kamu kitalált sztori meg kérdés

2011. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Bocs Matu, de ez nem csak kamu:D
2011. máj. 29. 16:54
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy én is eltudom képzelni színben összhangban a lakásomat, pl. piros-fekete konyha, bordó-fehér háló stb. De azért ennyire, hogy a wc pair is feher zold legyen azert tulzas. Amelyik légy berepül az ablakon azt is megfestitek, hogy legyen összhang?

Egyébként, ha kicsit kevesebb pénzetek lenne, nem a fehér zöld wc papír lenne a legnagyobb gondotok. Mert ha hiszed ha nem így élni kva sok pénzbe kerül. Én pl. simán ki tudom törölni a s.ggem a legolcsóbb fehér, vagy újságpapír színű budipapírral és máris spóroltam egy ezrest...

2011. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a színharmóniának nem az a lényege, hogy minden ugyanabban a két színben van. Hanem vannak színcsoportok és az alapján határozzuk meg egy helyiség színharmóniáját.

pl a barnás, natúr színek dominálnak, vagy inkább mediterrán terrakotta zölddel vagy kékkel.... de ez soha nem CSAK 2szín.

Az ilyen 2 színű helyiségek (bocs de így van) az ízlés nélküli "nekemszéplakásomvan" berendezéshez tartoznak.

Szörnyen nyomasztó lehet.

2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!