Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te lakásodban is ENNYIRE...

A te lakásodban is ENNYIRE harmóniában vannak a színek?

Figyelt kérdés
Anyuval kettesben élünk, tehát Ő az egyetlen felnőtt a házban. nekem teljesen természetes volt, hogy a házban minden szobának van két színe, és a legapróbb kiegészítőnek is olyannak kell lennie. Csak aztán jött a szerelő, ilyen jókedvű fiatal srác, és elkezdett röhöni amikor belépett a házba. A fürdőszoba zöld és fehér. (Minden..) és sírva a nevetéstől a fürdőszobából, és a kezében egy fehér-zöld fülpiszkálót tartott. Aztán még tovább röhögött, amikor meglátta, hogy a wc papír is fehér-zöld. Amikor belépett a szobámba, már kb rosszul volt a nevetéstől, amikor látta, hogy MINDEN lila és krém színű. De tényleg, már vörös volt a feje a röhögéstől:D
2011. máj. 29. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
:D:D:D Nálunk nem ilyen a szitu, de szerintem én is nevettem volna a srác helyébe :D
2011. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

XD legalább szereztetek neki egy jó napot!


De tényleg ez azért ár túlzás...úgyhogy legyen az ágyneműd legalább lila, piros, vagy kék! Azt úgyis legalább elrakod...

2011. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Legalább megnevettetted a srácot:D
2011. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
6 ágyneműm van összesen, az összes lila-krém színű:$$$ XDDDDD Mármint nem úgy, hogy egy lila-egy krém, hanem lilakrém színű ágyneműk. :DDDDDD
2011. máj. 29. 16:34
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Hááát nem normális. A lakberendezés és a szinharmónia egy kicsit több annál minthogy kinézünk két szint és mindent olyanra csinálunk.
2011. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Hála a jó égnek nincs, engem nagyon frusztrálna, nagyon mű hatást kelt bennem olyan mintha egy kiállításra szánt szobában kellene élnem :D áááá el sem tudom képzelni, én imádom a színeket a formákat mindent és nem tudnám elképzelni a szobámat 2 színből :S (szerintem ez egy kicsit olyan pszihés, fanatikus dolog)
2011. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

lol.elég nehéz volt őket beszerezni gondolom: D

lila-krém...nem egy átlagos összeállítás szerintem:p

picit én is nevettem volna,hogy még a wc papír is egységes:D

2011. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De olyan a szobám*.*
2011. máj. 29. 16:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra egyáltalán nem harmonikus.Nekem túl egysíkú lenne.Bele őrülnék.Amúgy a srác helyébe és is röhögtem volna egy kis undorral karöltve.
2011. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kicsit giccses, vagy nem is tudom ezt hogy hívják.

Nem hiszem, hogy az a baj, hogy harmóniában vannak a színek, mert nekem is fontos, hogy igényesen legyen berendezve a lakásom, szeretem a színeket, de nekem ne legyen csiricsáré, meg ízléstelenül HARMÓNIKUS.

Pf. zöld fehér wc papír? Zöld fehér fülpiszkáló??

Jézusom...

2011. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!