Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is lekoptatott a...

Titeket is lekoptatott a barátotok ma estére a meccs miatt?

Figyelt kérdés
Azért nem találkozunk,mert van ez a Barcelona-Manchester United (remélem,jól írtam) meccs. Bár szombat este van és így kimarad a hét,de ugyebár kit érdekel. Picit lesokkoltam. Vélemények? Huszonéves lány
2011. máj. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
48%
Igen .. lekoccoltatott :) aztmondta,hogy úgyis jól elleszek a barátnőimmel...Hát .. :\ lehet hogy vele szeretnék ellenni jobban .. Dehát a férfiak már csak ilyenek :D
2011. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
29%

Senki nem fogta fel, hogy ezen a héten nem találkoztak?! (plusz anyukás rész)

A focit megnézheti utólag is, letölti, szerintem ilyenkor a pár másik fele lenne fontosabb, nem egy meccs, legalábbis nekem biztos.

2011. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Nem lekoptatott, hanem szólt, hogy szeretné a haverjaival megnézni, ha nem gond, és megbeszéltük, hogy persze, menjen.

Mindig MEGBESZÉLJÜK, hogy ki mikor akar külön programot, nem az van, hogy kész tények elé állítjuk, meg lekoptatgatjuk a másikat. Pláne ha egész héten nem találkoztunk volna - de mi

Együtt nem nézném vele, engem nem érdekel a foci. Tanultam addig itthon.

2011. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
A férjem kocka, utálja a sportot (kivéve forma1) úgyhogy nem, mellesleg nálunk a távirányító felett nekem van tejhatalmam :D
2011. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Az én párom magasról tesz a meccsre. Ebben szerencsés vagyok.
2011. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, szerencsére az én barátom is lesz@rja az ilyesmit, és őszintén szólva nekem nem is kéne olyan pasi, akit jobban érdekel egy tv- vagy sportműsor mint én. Pont nem érdekel hányszor van egy évben BL döntő, ha csak heti egyszer tudunk találkozni. Nem beszélve arról, hogy ha semmiképp nem akar lemaradni róla, fel is lehetne venni..

Amúgymeg, a sportot csinálni kellene, nem nézni. :)

2011. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Horkýže Slíže ***** válasza:
mink eggyut nezztuk a meccset ugyanugy mind maskor:-D
2011. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!