Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is lekoptatott a...

Titeket is lekoptatott a barátotok ma estére a meccs miatt?

Figyelt kérdés
Azért nem találkozunk,mert van ez a Barcelona-Manchester United (remélem,jól írtam) meccs. Bár szombat este van és így kimarad a hét,de ugyebár kit érdekel. Picit lesokkoltam. Vélemények? Huszonéves lány
2011. máj. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
43%
Ti nem értitek, hogy egész héten nem találkoztak és most tudtak volna először? Ez a pasi nem szeret téged.
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy sem,ha őt a foci jobban leköti,akkor engem a jópasik
2011. máj. 28. 20:55
 23/47 anonim válasza:
Azt nem tudom, de a bátyám képes volt azért elmenni egy kocsmába, hogy azt nézze.
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Engem nem koptatott le, mondta hogy menjünk el együtt üljünk be egy sörözőbe és ott nézzük a haverjaival. De inkább kihagytam, halálra untam volna magam. Az én páromnak se lehet beszélni a meccs alatt, sokszor lepisszeg, ez az elején zavart de már megszoktam. :D
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
51%
Találkozni bármikor lehet, de meccs csak egyszer van!
2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Holnap nem tudtok találkozni? És miért nem ment ő hozzád meccset nézni? Utána összelehetett volna bújni?
2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem kéne dolgoznia a drágámnak, együtt néznénk:) Így megnézem, és majd beszámolok neki. Imádom a focit! 20/L
2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Az én párom szerencsére nem szereti a focit, nálunk a F1 a menő. :) De az elmúlt 2 évben már inkább velem van, mert azt mondja, hogy én fontosabb vagyok neki mint egy h*lye műsor. Meglepő, mert régen elrángatni se lehetett a tv elől annyira fontos volt nézni a zúgó, köröket "futó" autókat....


Majd idővel megváltozik a te barátod is és más dolgok kerülnek majd előtérbe nála is! :)


22/L

2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
36%
ő nem egy másik nővel van,hanem a haberjaival..de akkor a pasid így bizzon meg benned.:/
2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

* Majd idővel megváltozik a te barátod is és más dolgok kerülnek majd előtérbe nála is! :)


Bocsi, azt hittem fiatalabb a párod. Így esélytelen a dolog, 30+ évesen már nem hiszem, hogy olyan nagyon sokat fog komolyodni. :D

2011. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!