Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is lekoptatott a...

Titeket is lekoptatott a barátotok ma estére a meccs miatt?

Figyelt kérdés
Azért nem találkozunk,mert van ez a Barcelona-Manchester United (remélem,jól írtam) meccs. Bár szombat este van és így kimarad a hét,de ugyebár kit érdekel. Picit lesokkoltam. Vélemények? Huszonéves lány
2011. máj. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Ha nem kellett volna jönnöm dolgozni, akkor én is ott ülnék most mellette, csak én max gépeznék, míg ő a meccset nézi.. többször is csináltuk már így, és nincs ezzel semmi baj. Ő is van, hogy végigül velem olyat, amit meg én szeretnék nézni. (Mondjuk az is hozzátartozik, hogy mi már együtt élünk. :)
2011. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Ó,kibírom én,elmegyek egy chippandele-showra.
2011. máj. 28. 20:50
 13/47 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém netezik az asztali gépen, amíg én a Csillag születiket nézem, ölemben a laptopjával. :)
2011. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

Pont egy chippandale showra, ahol hozzá sem érhetsz a pasihoz? :D Ha annyira bosszulni akarod, akkor bulizni menj..

De ezek gyerekes dolgok... vagy hagyd el, ha ennyire nem tudod elfogadni, vagy találj ki te is valami értelmes programot...

2011. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
82%
Ez a válaszod kicsit szánalmas...
2011. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ha ez megnyugtat! Nem értem miért akarsz a bolhából elefántot csinálni?! Nagyon túlreagálod!
2011. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ha együtt élnénk,egy szavam sem lenne. Igy viszont k.rva nehéz,mert ez az egy alkalmunk lett volna.
2011. máj. 28. 20:53
 18/47 anonim ***** válasza:
69%

Hála enyémet se érdekli.


De olyat nem tenne velem, hogy egész héten nem találkozunk és akkor valami miatt lemondja (én se, ő az első, nem a foci vagy a csajos este). 5 éve vagyunk együtt.

21/L

2011. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
20+,30+. Anyukájára hallgat. Ez van.
2011. máj. 28. 20:54
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Huuu, milyen érett kapcsolatotok van... XD

Nem az a gáz, hogy meccset akar nézni, mindegyik pasinak van egy hülye hobbija legalább (a legtöbb nőnek is, ha más nem az unatkozós nyafizás), de ha a muterja nem enged... xD Csodás jövőbeli esélyek.

Amúgy meg ilyenkor ha annyira vele akarsz lenni, a muterja meg nem engedi, hogy menj, akkor megmondod neki, hogy nézze nálad. De amúgy meg csak le vagy koptatva, és te be is veszed ezt a szöveget...XD

2011. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!