Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élő Anyukák (vagy...

Külföldön élő Anyukák (vagy bárki), ti nem vagytok sokszor magányosak?

Figyelt kérdés
Néha nagyon rám tör..Ráadásul a férjem is sokszor elutazik a munka miatt, így a Kisfiunkkal egyedül vagyok.
2011. máj. 26. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nagyon szép. Csak finnek nagyon ritkán választanak nem finn párt, és munka terén is nehezen fogadnak be nem finneket, nagyon "zárt", talán Svájchoz tudom legjobban hasonlítani, ott is éltem, szerintem majdnem ugyanaz. Leszámítva azt, hogy amúgy ha csak turista az ember, akkor nem annyira hidegek. De a természet az ah...arra nincsenek is szavak. Bocsánat az offért, de gondoltam, hátha olvassa valaki, aki ide vágyik, és hasznos lehet. Csak 1 magyart ismertem itt, ő is sírva ment haza emiatt.
2011. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!