Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal/férjetekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
egy közösségi oldalon írt egy emailt,én visszaírtam,találka,találka,és már 5 éve együtt vagyunk!!
2011. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Randivonal.hu :)

Nemsokára lesz az esküvőnk.:))

2011. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Chat.hu. :) Vicces, mert épp ki akartam lépni, mikor írt, ráadásul nem is sok kedvem volt vele beszélni. Beszélgetés közben pedig többször ki is lépett (később kiderült, hogy kikapcsolgatott a gép), majdnem én is kiléptem, de végül nem. Ebből msn lett, pár nap múlva tali (és "összejövés"). Ennek mér 3 éve, azóta együtt vagyunk.
2011. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen. Szexkapcsolatnak indult, azóta a férjem és a gyerekeim apja.
2011. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Szintén net:) Úgy látom, sokan neten ismerkednek. Az előző barátaimat suliban, koncerten, közös baráti körben, vagy interneten ismertem meg.
2011. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Anyám kidobott otthonról. Barátnömmel kiültünk a parkba sörözni, mielött kivonatoztam volna Bécsbe. Sörözés közben odajött egy srác tüzet kérni. Összebarátkoztunk így egyik ismerösömnél szálltam meg de csak 1 hétig maradhattam. Egész héten találkozgattunk, majd utolsó elötti napon elhívott engem és barátnömet inni, be akarta mutatni az egyik haverját. Meg is történt, de a haverja nem volt szimpatikus elöször, hozzá sem szóltam :D Majd mikor az ivásra került a sor, mondtam, hogy nem iszom mert éhes vagyok. És ez a haverja meghívott enni. Beszédbe elegyedtünk, még aznap este elcsattant az elsö csók. Másnap meggyözött, hogy ne menjek Bécsbe, költözzek hozzá. Attól kezdve együtt élünk, persze kibékültem anyámmal is. Tavaly házasodtunk és van egy kislányunk is:)
2011. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

teveclub.hu-n:)

Jó rég volt, 6 éve, azóta van egy kisfiunk is.

2011. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Általános 3. nyarán költöztek az utcánkba. Átmentünk tesókkal játszani hozzájuk. :D

Komolyabban később jöttünk össze. Most volt az 5 éves fordulónk.

21/L

2011. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Volt osztálytársam egyik nap becsöngetett,hogy menjünk együtt vacsorázni és tudnak munkalehetöséget ajánlani,ha érdekel.Azon az estén a "munkalehetöséget" egy srác adta elö,a vacsora után megkérdezte az osztálytársam,hogy tetszett e a fiu.Azt mondtam nagyon nem.Ö nevetett,hogy banyek ez nem jött be.Indultunk volna hazafelé,de az osztálytársam pasijának a munkahelyére utközben beugrottunk egy jegeskávéra,asztalnál nagyon jol elvoltunk,mire az egyik ottani dolgozo bekapcsolodott hozzánk,hisz nem volt vendég.Hát ö volt az,ennek 7 éve,most várom a kisfiunkat!
2011. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

nyárra mentem dolgozni egy helyre, ott szúrtam ki 2 éve :)

21N

2011. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!