Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal/férjetekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Lovebox. Ez a válasz mindkét kérdésre :)
2011. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
13 éves voltam, ő 17, gyalogosan kereszteztük egymás útját egy rendezvényen. Első pillantásra beleszerettem, haza is mentem, hogy ezt anyuval közöljem (LOL), majd visszamentem, és elkezdtem közös ismerősök után kutakodni. Miután találtam, bemutattak minket egymásnak. Ennek már ezer és egy éve. :)
2011. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Love.hu a válasz mind kettőre :)
2011. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
a burger kingben, az astorián :D ott mutattak be minket egymásnak. aztán elmentünk kocsmázni, és ott egymásba gabalyodtunk. már 4 éve együtt vagyunk, ha minden jól megy így is marad.
2011. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Gimi első osztályában. Elkezdtünk dumálni, randiztunk egyet, elcsattant az első csók, most ballagtunk gimiből.
2011. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Még sehol. :-(


Az egyik ex esetén egy uszoda, a másik ex esetén pedig a net volt a helyszín... Első esetben beszélgetés volt, második kifejezetten társkereső oldal.

Egyik sem volt nyerő.

2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Középiskolában voltunk osztálytársak. Augusztusban leszünk 8 éve együtt.
2011. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

A munkahelyünkön.

Mikor én odakerültem ő már ott volt 1 vagy 2 éve.Eleinte észre se vettük egymást.Aztán nekem az tűnt föl, hogy mindig a fején vagy egy kendő, amiből a szeme is alig látszik ki, mindig zenét hallgat,alig beszél másokkal, és a többiektől távol áll,sosem nevet, és ez nekem annyira nem volt elfogadható, vagy nem is tudom,irritált, a külseje olyan ellentétes volt a viselkedésével, meg a kisugárzásával. Piercing, szakáll, meg olyan lazának tűnt, hogy rögtön olyan érzésem volt, hogy nekem be kell szólnom neki valamit hogy neki meg mi a fene baja van?

Elkezdtem hülyéskedni vele, és néhányszor úgy megröhögtettem, hogy a könnye kicsordult, és láttam, hogy szívből nevet, tök jó volt :)

Aztán nem akartunk mi egymástól semmit, csak én új voltam, és végre találtam egy normális, értelmes embert, Ő meg szintén így volt vele.Aztán elkezdtek pletykálni rólunk, mert mindig együtt hülyéskedtünk, és mivel neki kapcsolata volt, én ezt tiszteletben tartottam.De ugye a pletyka...

Akkor úgy döntöttünk, hogy szívassuk csak a népet, hátha eldurran az agyuk, és direkt még adtuk a lovat alájuk, és röhögtünk rajtuk.

Aztán úgy alakult, hogy megpróbáljuk együtt.Ennek más lassan egy éve...

2011. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Internetes társkeresőn.
2011. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Ő volt az oktatóm (vezetés), a forgalmi vizsga előtt pár nappal jöttünk össze (nem sikerült elsőre a vizsga). Én 17 voltam akkor, ő 26.

4 év után még mindig együtt vagyunk.

2011. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!