Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm nagyon kövér, anyuék...

Tesóm nagyon kövér, anyuék nem foglalkoznak vele, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyunk egy kövér család, anyu nagyon vékony, apu is. Én átlagos testalkatú vagyok, formás vagyok, de nincs rajtam háj. De a tesóm..áh. 11 éves fiú és alig tud menni, szinte gurul. Folyton evés után elfekszik, semmit nem mozog, ezért hízik. És még este 11-kor is nekiáll enni valami nasit. Már most elkezdték gúnyolni a suliban és én meg akarom ettől óvni..

De anyuék nem tesznek semmit, szerintük ez így van jól. Nagggyon szeretem a tesómat, de ez így nem vezet semmi jóra majd..hogy fog kinézni 16 évesen? Mert ha így folytatja, nagyon ki fogják gúnyolni, komplexusos lesz és lehet, hogy egészségügyi problémái is lesznek. Szerintetek mit tegyek? Én eljárok futni, mondtam, hogy jöjjön velem, de nincs kedve sosem.

17/L


2011. máj. 23. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16 éves 115 kilós,az bizony elhízott..csak azért kérdeztem,mert a mai fiatalok,mindenkire azt mondják hogy atyaúristen milyen kövér,aki 50kiló felett van.
2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi gond, ettől én is frászt kapok, 65kiló vagyok 170centi és 23éves, és az ilyen 40kilós "egyedek" nekem is mondják,hogy kövér etc, hát én nem nem tudok, hanem nem akarok 40kiló lenni.
2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy kövér lány vagyok, és szüleim soha nem figyeltek rám, etettek és nem zavarta őket, ha eszem.

Ez rosszul fog hangozni, de magamról tudom, hogy addig, amíg ő maga ne érez késztetést, hogy fogyjon, sokat nem tudsz tenni, mert csak piszkálódásnak venné, ha segíteni szeretnél neki.

Megpróbálhatod valahogy titokban lefogyasztani, ha vevő arra, hogy sétáljatok, vagy bicajozzatok valahova, esetleg fogócska, kirándulás, vagy valami egyéb mozgásos tevékenység. Nehezebb, hizlalóbb ételeket eltüntetni otthonról, szülők szemét felnyitni! Ez lenne a legjobb, és baromira utálni fog mindenkit, de én is tudom, hogy az ő érdeke lenne, még ha nem is átlag testsúlyra lefogyni, de azért ne legyen olyan nagydarab.

2011. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!