Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek ezt mondaná mit...

Ha nektek ezt mondaná mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Mostanában azt érzem, hogy elhanyagol a barátom, alig vagyunk együtt, minden fontosabb nálam és magányosnak érzem magam. Ezt szóva is tettem neki már összegyűlt bennem minden sérelem és kifakadtam, hogy van-e még ennek a kapcsolatnak értelme? Néha azt látom rajta, hogy vágyna a szabadságra, hogy csajozzon, hogy éljen, mondtam neki ha nem érzi jól magát velem szakítsunk mert így már nekem se jó. Azt válaszolta, ha már nem akarna velem lenni megmondaná nem kell ahhoz az én engedélyem. És rákérdeztem hogy, akkor mi szerepem van ebben a kapcsolatban, mert néha azt érzem hogy egy felesleges nyűg vagyok neki, akit ha letud hétköznap akkor szabad a hétvégéje erre ennyit válaszolt, hogy "dísz" vagyok.

Én teljesen komolyan próbáltam vele beszélni a problémánkról ő meg letudta ennyivel. Szerintetek mit kellene gondolnom? Vele képtelenség megbeszélni a problémákat. Ha már nagyon érzi hogy elegem van és muszáj ezt és ezt megbeszélnünk akkor pedig mindenre egy-két szóval válaszol semmi konkrétum, és azt látom az arcán hogy legyen már vége a faggatásnak. Hogy tudnék vele normálisan kommunikálni?


2011. máj. 21. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én még egyszer megpróbálnám átbeszélni vele a helyzetet.De ha nem változik a hozzállása ,én biztos szakitanék vele a helyedben.Ennek a kapcsolatnak ilyen formában semmi értelme,ez már csak ˇˇaszalódásˇˇ :/ .Inkább még most szakitsatok,amig még békében szét tudtok menni,mert a gyűlölködésnek semmi értelme.
2011. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
08:21 Egyáltalán nem értek veled egyet. Én tipikusan az az érzelemmentes fajta vagyok. A barátnőim már tudják, hogy engem nem lehet puszilgatni, ölelgetni, nem mondhatják nekem, hogy hiányzol és nyálas dolgokról sem beszélhetnek velem. Viszont volt már olyan pasi akinél az ellentétemre fordultam át. Persze nem mindenki előtt, csak előtte, de akkor is. Volt egy olyan barátom is aki sokkal-sokkal érzelemmentesebb volt mint én, viszont amikor megismert minden megváltozott. De ő más előtt is állandóan a s.ggembe volt, ezerszer elmondta, hogy szeret egy csomó ember előtt. 4 évig voltunk együtt, a családja, barátai, végig emlegették szinte napi szintem hogy ilyen nem létezik, mit csináltam én vele. Tehát szerintem nem igaz amit te mondasz, ha igazán szerelmes az ember minden megváltozik, és egyszerűen nincs olyan hogy ő nem ez az érzelgős fajta.
2011. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves előző! 8:21es vagyok. Persze, meg lehet változni, és amit mondtam nem is arra vonatkozott hogy nem szereti a kérdező pasija ha odabújik hozzá a barátnője vagy nem szereti ha simogatják. ettől még szeretheti ezt, a nyálas dolog nem ezzel függ össze. Hanem azzal, ha kifejezetten b@szogat a másik hogy már megint nem vagy velem, és a xy dolog már megint fontosabb mint én, akkor az az agyára megy, függetlenül attól hogy egyébként tényleg szereti-e a csajt. Ha a kedves barátnő nem tudja elfogadni hogy sokszor egyedül akar lenni a pasi és szerelgetni és miért nem őt üngyümbüngyümözi és vele van, akkor ebből elege lesz. Nekem is rettentő idegesítő ha egy pasi folyton rajtam akar lógni és nem hagyja hogy egyedül legyek, sőt megvádol hogy nem szeretem. pedig ez nem erről szól, hanem arról hogy igénylem a távolságon néha. kinek mennyi igénye van. És ha a kérdező állandóan csak üldözi a nyafogással hogy miért nincs már megint vele, akkor ezzel csak jobban elüldözi és megöli az esetleges szerelmet.


Hogy szeret-e az a férfi nem azon mérhető le hogy mennyit van az emberrel, hanem ha együtt van vele, akkor hogy viselkedik és milyen.


ezzel nem azt akarom mondani hogy a kérdező esetleg nem látja jól, hogy a pasi nem szereti őt. mert lehet hogy tényleg nem. de ez pusztán abból nem derül ki, hogy igényel külön programot meg hogy hülye kérdésre benyögte hogy dísznek kellesz...


32/N

2011. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Minden fontosabb nálam: Hobbija és a haverjai (külön is járunk bulizni és ezzel nincs gond) csak, ha egész héten alig látom azt várnám, hogy velem töltse a hétvégét nem pedig haverjaival vagy épp a neten lóg.

Tudom, hogy ő nem az az érzelmes, csöpögős típus én se vagyok ilyen és nem is akarnék olyan férfival lenni, mert azt nem tudom elviselni. Kell neki is a távolság és nekem is. De nekem (ha épp ugy alakul) heti (2X3-4óra találkozás) tul nagy szabadság. Persze sokat is dolgozik, de akkor is.

És igen, mostanában lehet, hogy "hülye" kérdéseket teszek fel, tudni akarom hogy mit érez...mert már nem érzem rajta hogy fontos lennék (azt mondta benne nem változott semmi) én mégis elhanyagoltnak és magányosnak érzem magam. És azt akarom, hogy lendüljünk valamerre, ha ugy van legyen vége, ha tényleg fontos vagyok törődjön velem, de ezt az állapotot nem akarom tovább folytatni. Ha kellek neki becsüljön meg, ha pedig nem szakítsuntk. Szerintem nem várok el tőle nagy dolgokat. Mégha nem is érzelemkifejtős típus, de nekem most szükségem lenne arra, hogy kimutassa ,ha tényleg fontos lennék megtenné. Nem akarom azt érezni, hogy az idűnket fecséreltük egymásra és olyan kapcsolatban vegetálok amiben már semmi szenvedély és csak "ugy vagyunk"...

2011. máj. 22. 12:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Eddig nem fecséreltétek az időt egymásra, hanem ismergettétek egymást. Mostantól viszont, ha nem adja meg neked amit igényelsz, innentől fecsérlésbe megy át. Szóval ha nem akarod, akkor ne tedd, és lépj.

Attól, hogy azt hiszed nem kérsz sokat, lehet neki ez mégis sok. Úgy látszik egyértelműen. Szóval ne sopánkodj túl sokat kielégítetlenül, hanem lépj, hogy hamarabb túllegyél rajta, és megtalálhasd azt aki megfelel neked.

2011. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!