Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek ezt mondaná mit...

Ha nektek ezt mondaná mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Mostanában azt érzem, hogy elhanyagol a barátom, alig vagyunk együtt, minden fontosabb nálam és magányosnak érzem magam. Ezt szóva is tettem neki már összegyűlt bennem minden sérelem és kifakadtam, hogy van-e még ennek a kapcsolatnak értelme? Néha azt látom rajta, hogy vágyna a szabadságra, hogy csajozzon, hogy éljen, mondtam neki ha nem érzi jól magát velem szakítsunk mert így már nekem se jó. Azt válaszolta, ha már nem akarna velem lenni megmondaná nem kell ahhoz az én engedélyem. És rákérdeztem hogy, akkor mi szerepem van ebben a kapcsolatban, mert néha azt érzem hogy egy felesleges nyűg vagyok neki, akit ha letud hétköznap akkor szabad a hétvégéje erre ennyit válaszolt, hogy "dísz" vagyok.

Én teljesen komolyan próbáltam vele beszélni a problémánkról ő meg letudta ennyivel. Szerintetek mit kellene gondolnom? Vele képtelenség megbeszélni a problémákat. Ha már nagyon érzi hogy elegem van és muszáj ezt és ezt megbeszélnünk akkor pedig mindenre egy-két szóval válaszol semmi konkrétum, és azt látom az arcán hogy legyen már vége a faggatásnak. Hogy tudnék vele normálisan kommunikálni?


2011. máj. 21. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt mondta, hogy dísz vagy?! Hát őszinte ember, mit ne mondjak.. Számomra ebből (és a viselkedéséből) nyilvánvaló lenne, hogy tényleg csak dísz vagyok, akivel megjelenik társaságban, használ, ha szükségletei vannak, de energiát nem veszteget arra, hogy megtartson maga mellett. Kényelmes az érzés, hogy nem kell semmit tennie, mégis ott vagyok. Ha pedig nem leszek, majd helyettesít egy másik dísszel..

Nekem nagyjából ezzel a szóval tette volna fel a vesszőt a szakítás szóra:(

2011. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt pont akkor mondta, amikor egy szórakozóhelyre mentünk (baráti társaságához). Ezek szerint tényleg csak egy dísz vagyok?!? :(
2011. máj. 21. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mar ne is haragudj de hol itt a kerdes? Egy ilyen serto, megalazo kijelentes utan meg vele maradnal?

Egy eselyt meg adj neki, hogy eleallsz es azt mondod, hogy vagy most megbeszeljuk a prtoblemat normaisan vagy mar itt sem vagyok. Ha meg tudjatok beszelni akkor jo, ha nem akkor meg nem erdemes vesztegetned az idodet vele.

2011. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom azt mondaná, hogy egy dísz vagyok, ráborítanám a fél asztalt és otthagynám.
2011. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, vannak esetek, amikor mondjuk ugyanez a kifejezés nem lenne bántó, még ugyanebben a témában sem. Mégis a ti esetetekben én nem látom ennek a kapcsolatnak a jövőjét. Rájönnék, hogy ejnye, kimondta. Hm... az egy dolog lenne, de úgy is csinál. Akkor ennek a kimondásnak jelentése is van, és itt a vége, hogy ennek a kapcsolatnak vége legyen. Miért vesztegessem több időmet arra, aki nekem nem felel meg ? Én nagyon azon vagyok, hogy az észre hallgatni jobban jár az ember.
2011. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Legalább éreztesd, hogy bármikor elveszíthet, ha nem becsül meg eléggé. Vagy helyezz kilátásba egy botrányt a baráti társaság előtt, azt is megérdemelné.
2011. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Most lehet bunkónak fogok tűnni, de én azért nem válaszolok mostmár ilyen kérdésekre, mert mindig az van, hogy ha valaki kiír egy hasonló kérdést mint most te, (ráadásul még szidják is a pasijukat) a válaszolók pedig egyetértenek vele, hogy szakítani kéne, akkor egyszercsak mindig jön a kommentár hogy "jaj de ti nem tudhatjátok, szeret ő engem, szokott rendes is lenni stb stb." De akkor könyörgöm minek kell megkérdezni?? Te még nem írtad, de kíváncsi vagyok mikor jön.
2011. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miért írnám? Reális gondolkodásunak tartom magam, csak ebben a kapcsolatban már nem ismerek magamra. Azt hiszem most először fordul/fordult elő velem, hogy a szívemre hallgattam az eszem helyett. És azért várom a véleményeket, hogy ti (külső szemlélők) hogy látjátok a helyzetet mert én már sajnos nem tudom megítélni!:(

Nem fogok védelmembe venni egy olyan férfit aki "dísz"tárgynak tekint. Ugyhogy nyugodtan leírhatod a véleményed.

2011. máj. 22. 00:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól látod, hogy ilyen esetben a külső szemlélők sokkal jobban látják a helyzetet. A véleményem az, hogy nem szeret téged ez a férfi. És ezt nem azért mondom mert azt mondta hogy dísz vagy.(ez már csak a hab a tortán.) Nekem bőven elég lenne az az ok a szakításra, hogy csak le akar tudni, nem hallgatja meg a véleményem, és nem hajlandó megbeszélni semmit. Ne haragudj, de soha nem értettem az olyan nőket, akik egy ilyen eset után még megkérdezik, hogy ezt ugyan miért csinálta a párjuk, miért így viselkedik velük. Ugyanis egyértelmű. Van egy barátnőm aki elviselte az expasijától, hogy nem ment el hozzá amikor megígérte, és hogy 4 napig nem tudta elérni mert kikapcsolta a telefonját és eltűnt valahova, ezen kívül a 3 éves kapcsolatban egyszer nem találkoztak nappal, mert a pasi csak este volt hajlandó együtt aludni. És amikor megkérdeztem, hogy miért van vele, azt mondta, hogy azért mert szereti a barátja és hisz neki mert ezt mondta. Az agyam majd' eldobtam hogy lehet ilyen naiv. Egyértelmű, hogy azért volt vele, mert volt ingyen szex és kényelmes volt neki így. És úgy gondolom, hogy a barátod is ezért nem akar veled szakítani. Miért tenné? Te egy biztos pont vagy az életében jelenleg, aztán ha majd talál jobbat majd ott hagy. Emelett még a megszokás is nagyon nagy úr, ezt pedig a saját példámból mondom. Sokkal nagyobb mint a szerelem.
2011. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én mint másfajta külső szemlélő nem feltétlenül értek egyet azokkal akik azt mondják hogy a pasi nem szeret téged... Ebből ez nem derül ki egyértelműen. Az viszont biztos, hogy nem szeret az érzéseiről beszélni és rühelli ha nyaggatják. és te azt teszed.


Van egy mondás, hülye kérdésre hülye válasz. Ha netán mégis szeret a pasi, te meg azzal vádold hogy nem szeret téged, és megkérdezed, hogy mi vagyok én neked, akkor mégis mi a fenét mondjon? ez nem egy romantikus típusú férfi aki elkezd nyáladzani hogy te vagy életem értelme stb. pláne nem amikor megvádolják... ettől a pasitól ez normális válasz volt. hülye kérdésre hülye válasz. ez a helyzet.


Alig vagyunk együtt... mihez képest? régebben többet voltatok együtt? és mi az ami fontosabb nálad? ha haverokkal járogat bulizni azt értem. de ha otthon motort szerel, akkor nem értem. Ő lehet hogy olyan típus aki igényli hogy egyedül lehessen és bütyköljön. ez természetes, ezzel kell elfogadni. ha viszont csajozni jár, akkor nyilván ott kell hagyni. szóval nem tudom mi a fontosabb, vagy te mit érzel annak.


Szóval esetleg egy bővebb kifejtést megérne a dolog.


32/N

2011. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!