Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit (betegséget) titkolnak...

Valamit (betegséget) titkolnak előlem a szüleim? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Óvodás koromtól kezdve engem másképp kezeltek a társaim,pedagógusaim,mint a többieket.Mindig,mindenhonnan kiközösítettek engem,továbbá a "veszélyesebb" dolgok alól (Pl:úszás) felmentettek.

A mai napig kivétel nélkül mindenütt olyanok velem,mintha én más lennék mint a többiek,beleértve a szüleimet is,ők is jobban féltenek engem,mint a testvéreim.Lehetséges hogy titkolnak előlem valamilyen betegséget?:(


2011. máj. 18. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írod, hogy milyen indokkal voltál felmentve pl. az úszás alól, mert ez azért nem úgy működik szerintem, hogy csak úgy indoklás nélkül felmentsenek.
2011. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdeztem már az előbb én is! mi volt az indok, mikor felmentettek? Nem furcsálltad? Vagy sosem kérdezősködtél?
2011. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szüleid betegek.
2011. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen a szüleid nélkül is simán elmehetsz egy kivizsgálásra, - és szerintem őket is nyugodtan megkérdezheted, miért volt ez.
2011. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát én tudom kérdező!Szerintem neked semmi bajod nincs!

Szerintem csak féltenek,nem tudom hogy mennyi időssek a szüleid,de azt tudom hogy ha késői gyerek vagy,vagyis ha a szüleid kicsit idősebb korukban terveztek,akkor szokott ez lenni!Nekem volt egy osztályrsam akit 45 évessen szült az anyja és nagyon féltették mint egy hímes tojást,az anyja mindenhova kisérte még 18 évessen is,az apja úgy szintén ilyen volt,annyira vigyáztak rá és annyira féltették hogy már nekem rossz volt nézni szerencsétlen gyerek életét ahogy el b@sszák a szülei az aggodalmaskodással!Szerintem nálad is ez lehet,szerintem semmi bajod nincs csupán ez!

Ja és amúgy ügyes vagy hogy észre vetted hogy valami nem stimmel,még nem késő ezen változtatni ha neked ez így nem jó!

2011. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleid túlféltettek, vagy -lehet, hogy alaptalanul- de nem bíztak a képességeidben.

Ez kihatott a te viselkedésedre is, ezért bánhattak veled "furcsán" a többiek.

Ha beteg lennél, lennének tüneteid, úgyhogy arra már rájöttél volna magadtól is.De ha gondolod, kérj kivizsgálást esetleg, hátha az megnyugtat.

2011. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
ennél egyszerűbben megoldható problémád ne legyen: bemész az orvoshoz mondván, hogy orvost akarsz váltani és kikéred a kartonod...előnye: nem kell anyádékkal beszélni, és mindent megtudhatsz belőle, hátránya: ehhez az akcióhoz valóban orvost kell váltanod
2011. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem is kell orvost váltani, csak kikérni a kartont.


Egyébként hogy lennél beteg, ha nincs semmilyen tüneted, nem vizsgáltak meg mióta.. nem kell gyógyszert szedned...


Nem vagy beteg, csak a szüleid túlféltenek. Meséld el nekik, hova jutottál a kombinálásban, tuti észbe kapnak. Bár 21 már a saját életedet kellene élned, és úszni, ha úszni akarsz, stb..

2011. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szórakozz velük!


Mondd azt hogy mivel kiskorodban nem tanultál meg rendesen úszni (vagy sehogysem) ezért gondolkozol azon, hogy beiratkozol egy úszótanfolyamra.


Vagy hozz rájuk szívinfarktust: anya, apa a Balatonon kaptam állást mint vizimentős


XDDDD

2011. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!