Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így egy jó párkapcsolat?...

Ez így egy jó párkapcsolat? Normális, hogy vannak kételyeim? Mit tegyek, hogy változzon?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. Tavaly szétmentünk, de harcolt értem, elhalmozott ajándékokkal, sokkal kedvesebb, bújósabb lett.

Mostanság úgy érzem, boldog vagyok mellette. De néha elfog a félelem, hogy minden visszaváltozik, hisz mióta visszakapott, nem kaptam tőle semmi spontán ajándékot. Igaz, meghív fagyira, ebédre, és még 1-2 hónappal ezelőtt csokit is hozott. De mostanság ez megint alább hagyott, illetve nincs olyan, hogy meglepetésből strandra visz, és ő találja ki. Ez is egyszer fordult elő, még februárban.


Viszont olyanokról beszél, hogy nyáron dolgozni fog, és az a pénz a miénk lesz, a kettőnké.

De bennem van a félsz, hogy megcsal, mert ritkán bókol, ő azt mondja azért, mert ő inkább bújással, öleléssel fejezi ki, mennyire szeret, nem szavakkal.

1 éve meg akart csalni, a csaj miatt nem tette. Most azt mondja, nem dúlná fel újra a kapcsolatunkat, sokkal fontosabb vagyok neki ennél.


Szerintetek normális, hogy kételkedem, illetve rosszul esik, hogy nem lep meg gyakrabban apróságokkal? Vagy az ebéd vagy a fagyi ezeknek számítanak? (ezeket úgy kell érteni, hogy megkérdezi, kérek-e fagyit, vagy elmegyünk-e ebédelni)


Vélemények?


2011. máj. 18. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát reggelit se nagyon hoz ágyba, mondjuk reggelizni se reggelizünk. De reggelente hozzám bújik, érezhetően másabb, mint a szakítás előtt volt.


Csak azért kérdezem, hogy normális-e, hogy ennyire nem lep meg semmivel, mert mindig azt olvasom itt, hogy ezt kaptam, azt kaptam. Én meg örülök, ha a szülinapom nem felejti el, nem még, hogy spontán eszébe jussak.


Szóval akkor mást sem lep meg a férje, barátja? Ez így normális, és tényleg én képzelek egy teljesen rossz képet a párkapcsolatokról?

2011. máj. 18. 15:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy mondod, neked van irrealis elkepzelesed egy kapcsolatrol. En itt nem olvasom, hogy ezt meg azt kap valaki csak ugy.


"Hát reggelit se nagyon hoz ágyba, mondjuk reggelizni se reggelizünk"


Ennek a mondatnak semmi ertelme nincsen.

2011. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A félrelépés miatt normális, a szavak és az ajándékok miatt nem.
2011. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most ne azt gondold hogy minden nap hoz az ágyba reggelit.

De rossz a hozzáállásod mert azt mondod nem hoz ágyba reggelit, de te szoktál neki vinni? Vagy vacsit a tv elé? Mert én igen. Én minden nap beviszem ágyba neki a kávét.

Tudod valamit valamiért.

2011. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!