Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye erről?

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Sokak szerint, azért nem akarnak a férfiak házasodni, mert ha már együtt élnek a barátnőjükkel, akkor mindent megkapnak úgy, mintha házasok lennének. Szerintetek ez mennyire igaz?
2011. máj. 18. 09:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

"mert ha már együtt élnek a barátnőjükkel, akkor mindent megkapnak úgy, mintha házasok lennének."


Mi az hogy "mindent megkapnak úgy mintha házasok lennének"? Nem értem mi az a minden.

2011. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mint egy házasságban, együtt élnek, vezetik a háztartást, mindennap látják egymást.
2011. máj. 18. 10:06
 13/24 anonim ***** válasza:
persze, teljes mértékben érthető amit írsz:)nekem is fontos a házasság, majd férjhez is szeretnék menni :) a mostani páromnak is fontos, hát remélem, hogy együtt leszünk akkor is ha arra kerül sor :)
2011. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Hát figyelj, nem tudom, engem párom eljegyzett, pedig együtt áltünk. Nem én hoztam szóba, sőt, nem is vagyok az az "esküvőről álmodozós" fajta. S_zerintem ha egy pasi nem akarja megkérni a barátnője kezét, annak más oka van. Nem készült még fel rá, fél tőle, nem elég biztos a kapcsolatukban,nem tartja fontosnak, vagy csak simán herótja van a házasságtól.
2011. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
*éltünk
2011. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
:) Ezt jó hallani. Az hogy nem lenne rá felkészülve, nem hinném, nemrég múlt 28, ilyen korban már nem szoktak félni az eljegyzéstől.
2011. máj. 18. 10:10
 17/24 anonim ***** válasza:
Attól hogy "nem szoktak" félni, attól ő még félhet...
2011. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem igaz. ha egy pasi el akarja venni a barátnőjét, az nem azért lesz, hogy másképp viselkedjen. meg most valaki aki amúgy szeret engem és azt akarja hogy a felesége legyek, az majd nem fog megkérni, mert mondjuk mióta együtt lakunk kimosom az alsógatyáit? nekem ez nem jön ki valahogy. az együttlakás nem pont azért van hogy jobban megismerjük egymást, minden heppjével együtt? hogy is tudnék máshogy viselkedni eljegyzés előtt (mondjuk távolságtartóbban) csak azért hogy nehogy emiatt ne akarjon elvenni? most akkor játsszam meg magam, különben nem vesz el? vagy ne játsszam meg magam amíg meg nem kér, de akkor meg esküvő után kell magam megjátszani, hogy ne legyek olyan (jobb legyek neki) mint előtte?
2011. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

igen ismered a mondást minek akarsz tehenet ha ingyen kapod a tejet.


am meg a házasság utáni válással csak probléma van. és az esküvő se olcsó muladtság. nemtudok számadatokat mondani csak azt tudom h nagyon magas azoknak az aránya akik elválnak x év múlva. utána meg megy a perelgetés az ingósságokért.


lényegében ezekért minden évben egyre kevesebb a házasság.

2011. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Az igaz. Mi már kiismertük régóta egymás szokásait, viselkedését. Mivel 1 évig távkapcsolatban éltünk így ha találkoztunk minim 2-3 napot együtt töltöttünk éjjel-nappal, tehát az is kicsit együttélés volt.

Csak hát nem egy véleményt olvastam, hogy minek venne el valakit a barátja, ha már megvan mindene, ami meglenne a házasságban a "papíron kívül".

2011. máj. 18. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!