Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye erről?

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Sokak szerint, azért nem akarnak a férfiak házasodni, mert ha már együtt élnek a barátnőjükkel, akkor mindent megkapnak úgy, mintha házasok lennének. Szerintetek ez mennyire igaz?
2011. máj. 18. 09:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nagyonis igaz.
2011. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
eléggé
2011. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

nagyonis...

(én is azt vallom,h házasság előtt kell egsyütt élni...de 20évnyi hitelt addig nem veszek fel házra amig gyűrű nincs az ujjamon...adig albérlet..)

2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
hát ez így elég logikus, igen :)
2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
sajnos
2011. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Párommal távolság miatt költöztünk össze több, mint fél éve. Pont ezért félek attól, hogy majd el se akar venni, mert már most olyan mintha a felesége lennék.
2011. máj. 18. 09:59
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
miért olyan fontos neked a házasság? (de légyszi ne azt válaszold, hogy ha szeret, akkor igenis vegyen el, mert neked ez fontos, mert ilyen válaszokkal tele a padlás)
2011. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerencsére vannak kivételek.:) Pl. a férjem! Már kész volt a házunk, együtt is laktunk, amikor megkérte a kezem. Önállóan, magától. Én soha nem hoztam fel. Valahogy úgy voltam vele,hogy úgy is meg fog kérni egyszer, de ha nem, a ház egy elég erős bizonyíték arra,hogy együtt akarunk maradni!:) Én örültem,hogy ő ennek ellenére úgy döntött,hogy elvesz feleségül! Ő el is mondta,hogy soha nem pánikolt a házasságtól és nem érti a férfitársait,hogy ők miért!
2011. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert olyan környezetben nőttem fel, ahol fontos a házasság. Beletartozik az életbe. Számomra ez a példa. A szüleim már 30 éve boldog házasok.
2011. máj. 18. 10:02
 10/24 A kérdező kommentje:
Amúgy néha szóba kerül, hogy majd házasság, meg gyerek. Csak félek, hogy annyira húzza majd, hogy majd, majd, mert így is olyan, hogy nagyon későn lesz.
2011. máj. 18. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!