Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lehet velem? Ti is...

Ez miért lehet velem? Ti is szoktatok néha erre gondolni?

Figyelt kérdés

Ha valami jó történik velem,és nincs most semmi rossz dolog az életemben,akkor egyből azt gondolom hogy biztos hogy jön valami rossz,mert ilyen az élet..és ha jó történik,örülök,de félek is egyből,hogy most mi lesz az a rossz dolog.. ez miért van?veletek nincs igy néha?

14L


2011. máj. 15. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki szokott néha erre gondolni:) ez normális...de persze próbáld meg ilyenkor elterelni a gondolataid, mert van, hogy jó után egy újabb jó jön:) ez nem így működik, hogy most boldog vagy, és ez nem fog sokáig tartani...:)

ne aggódj ezen:)

puszi

2011. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs onbizalmad, gondolkoxzz pozitivan, ne negativan. Ne keresd mindenben a rosszt, ha lesz ugy is megtalal. Fogadj mindent ugy ahogy jon, ertekeld ami jo. Negativ gondolkozassal eluzod a jot. Ne filozz.
2011. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :))))))))
2011. máj. 15. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, velem nincs, én a mának élek, és annak örülök épp ami van, nem félek a rossztól, mert mindig mindenre volt eddig megoldás. Próbálj optimistább lenni és kiélvezni az életedet, örülni a jónak és ne azon járjon az agyad, hogy jön valami rossz utána, az élet ilyen, kapunk ezt is azt is, de én inkább ma örülök és holnap is örülök, mert nem rontom el azzal a saját jókedvemet, hogy rosszon agyaljak, mert mi van ha holnapután elüt az autó és elbactam az utolsó két napomat:))
2011. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki gondol ilyenekre,hisz az élet nem olyan egyszerű,de ha jönnek ezek a gondolatok próbálj meg nem odafigyelni rá,próbáld meg mindenben a jót látni.

Mindig azt csináld amit szeretnél bár ha a lehetőség meg van rá,az élet rövid de ebben a hülye világba is lehet szépen élni.:-)

21/N

2011. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!