Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen nem vagyok olyan, mint ők?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, albérletben élek egy szintén fősulis lánnyal. Nekem elég sokat kell tanulnom, neki nem igazán, meg úgy alapból elég kevés közös tulajdonság van bennünk. Ami engem picit zavar, hogy elég sokat tart itthon házi bulit ami totális lerészegedéssel jár és állandóan azt akarják, hogy csatlakozzak én is. Viszont én nem fogok másnaposan gyakorlatokra járni, meg alapból nem az én stílusom. Azt nem értem, ha én békén hagyom őket fordítva ez miért nem lehetséges? Hiába van külön szobám, bejönnek, hívnak....és ugye én vagyok a kis stréber, szende leányzó aki mindig kimarad mindenből. De ha egyszerűen nem hiányzik az életemből? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? 19/L
2011. máj. 12. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, masszív piás válasza:"igyál te is..."
2011. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért mi baja lenne ha egyszer ő is beszállna a buliba?

nem hiszem el,hogy valakinek jó az egész fiatalságát egy szobában az íróasztal fölött görnyedve eltölteni. Szerintem csak nem kapott rá a kérdező a szórakozásra,mert nem is próbálja.

Nem azt mondom,hogy végig kell hányni a folyosót,meg minden este lerészegedni és táncolni,de nem csak tanulásból áll a világ.

2011. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem ,1 szer menj bulizni attól még nem lesz baj,nem a világ vége..ha nem tetszik a buli,nem kell többé átmenni hozzájuk.
2011. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!