Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtél meg a férjeddel?

Hol ismerkedtél meg a férjeddel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt a baráti körünk, tehát mi inkább haverként kezdtük.
2011. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%

a burger kinges vagyok :D

korábbi tapasztalatim alapján mondhatom én is, hogy a neten is ki lehet fogni jó pasikat. az első két komoly kapcsolatom onnan volt. mindketten rendes, kedves srácok voltak, emberileg nem volt gond velük. de elmúlt a szerelem, és ez nem az internet hibája :D

2011. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi gólyatáborban. :) De nekem is van olyan ismerősöm, aki a neten jött össze a későbbi férjével.
2011. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
én a 09:58as vagyok. bizony ki lehet fogni 5éve vagyunk együtt és pici lányunk is van már.
2011. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 22 évesen kicsapott az utcára. Bécsbe akartam szökni, de barátnöm rábeszélt, hogy még egyet utoljára igyunk, mert lehet soha többet nem találkozunk. Belementem. A parkban söröztünk, mikor odajött egy srác tüzet kérni. Beszédbe elegyedtünk. Mivel késöbb is akart találkozni, ezért 1 héttel elhalasztottam az utamat Bécsbe, egy haveromnál szálltam meg addig. Azon a héten minden nap találkoztunk, aztán az egyik alkalmával hozta a haverját is. Eleinte nem volt túl szimpatikus, bár nem tartottam csúnyának. Aznap este összejöttünk végülis, másnap utaztam volna el, de megfüzött, hogy költözzek hozzá. Azóta is együtt élünk :) 3 hónap járás után már terveztük a babát, aki rá 2 hónapra megfogant. 1 éve voltunk együtt mikor házasodtunk.:)

Azóta is boldogok vagyunk nagyon!!:)

2011. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%

Egy szállodába jelentkeztem recepciósnak.

Övé volt a szálloda.

18 éve élünk boldogan, fiunk jövőre érettségizik:)

2011. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

10:24es

A tüzet kérő pasival jöttél össze,vagy a haverral?

2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
25%

Még nem a férjem,de egy swinger klubban ismertem meg!Ö ott dolgozott mint dj...kinéztem és megszereztem,de sajnos nem fog tartani örökké a kapcsolatunk....az ő hibájából:(

(barátnőmet kísértem le)

2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

10:24 vagyok.

A haverjával jöttem össze, aki nem volt szimpatikus elsöre:) Viszont ebböl is kitünik, hogy a látszat csal, mert miután elkezdtem vele beszélgetni tudtam, hogy ö kell nekem.

2011. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

A vőlegényemmel itt ismerkedtem meg, gyakorikerdesek.hu-n. Többen írtak előtte is (akiknek nem is írtam vissza), de valahogyan ő pár sorral bebizonyította, hogy értelmes, megbízható férfi. Később msn, majd személyes találkozó, kapcsolat, eljegyzés:$.

Előtte is voltak egyébként netes próbálkozásaim, másfél éve kifogtam egy nagy önbizalomhiányos balféket (akit végül 1 hónap után dobtam is), de most sikerült megtalálnom a párom, a másik felem. Végülis megérte félretenni az előítéleteket a netes párkeresésről.

23L

2011. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!