Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-on túli férfiak, hogyan...

30-on túli férfiak, hogyan reagálnátok, ha megtudnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy az édesapátoknak egy rövid viszonyból született egy lánya? A lány már felnőtt, sosem találkozott a biológiai apjával, egészen mostanáig ő maga sem tudta, hogy nem az igazi apja nevelte.

Ha ez a lány, a féltestvéretek megkeresne titeket, hogyan reagálnátok? Meg akarnátok-e ismerni őt?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2011. máj. 9. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Örülnék neki és felvenném vele a kapcsolatot.

40/F

2011. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én harmadik gyerek vagyok.Meglehet, hogy van valahol egy féltestvérünk, én örömmel fogadnám.Bíznék benne, hogy ő legalább normális, nem úgy, mint a másik kettő.Sőt, én biztos megkeresném, ha tudnám hogy van.Ha a lány a félelmei miatt meg sem próbálja, lehet bánni fogja.két esélyes a dolog.
2011. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a férjemet.

Azt mondja Ő nem bánná, találkozna is vele, aztán majd meglátnák a továbbiakat. A lányra nem haragudna, az apán kicsit elgondolkodott.


No az én kérdésem, hogy az apa él még ?

Mert ha igen, akkor ez igen kellemetlen szituációt okozhat a fiú szülei között, ha kiderül. (az más tészta, hogy ugye ezzel számolnia kell az apának, ha már ezt tette.)


Jól gondolja meg a lány, hogy mit vár ettől a kapcsolattól, mert ha igazán csak kíváncsi, de nem várja el, hogy felépítsenek testvérséget, akkor lehet mégsem kellene megkavarni a dolgokat.

Az is lehet, hogy felkeresi a srácot, és mivel már ő, a srác is felnőtt és remélhetőleg esze van, nem mondaná el anyukájának, hogy ne boruljon a bili, ő meg lerendezné magával és apával a dolgokat legfeljebb.

Szóval összegezve, mégiscsak talán megér egy próbát.

2011. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, ismerkedni jó dolog, főleg rokonnal. Na meg persze ha jófej. Simán :D
2011. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

16:07-es: nem kíváncsiságból akarja megismerni a testvérét, hanem azért, hogy ha mindketten akarják, esélyük legyen kapcsolatot tartani és idővel akár barátokká/tesvérekké válni.

És a kérdésedre válaszolva: igen, él az apa. De ha nem élne már, akkor sem lenne sokkal másabb a helyzet: egy ilyen súlyú titok ugyanúgy fájdalmat okozna az apa családjának. (Ahogy pl. a 21:44-es is írta, hogy nem tudna ugyanúgy nézni az apjára.)


Ami a konkrét kérdésemet illeti, bár tudom, hogy nem lehet általánosítani, azért jó látni, hogy a legtöbben nem lennétek kapásból elutasítóak a lány irányába.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2011. máj. 12. 23:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen így is úgy is fájdalommal jár, de arra gondoltam azért más, ha él még az apa, mert Ő él a feleséggel akit megcsalt, és az ő kapcsolatuk tönkre mehet. Bár ennyi év után nem kellene, mert nyilván bizonyított közben, és remélhetőleg rendben vannak, akkor talán kevésbé veszi nagy csapásnak a feleség.
2011. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Naná, hogy meg akarom ismerni. a többi meg jön automat.
2011. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
bejelölném facebookon :D
2011. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!