Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan viselnétek...

Férfiak! Hogyan viselnétek ezt? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, volt párommal másfél éve szakítottunk, most van egy új párom távkapcsolatban. Volt páromat a héten kórházba szállították, az orvosok lemondtak róla, nagyon beteg, úgy néz ki, hogy meghal. Emiatt tegnap a jelenlegi páromnak elsírtam magam msn-en, és azt is mondtam, hogy igaz, hogy szakítottunk, de azt akartam, hogy boldog legyen, nem pedig azt, hogy ilyen fiatalon meghaljon. Kb 2 mondat erejéig vigasztalt, aztán gyorsan lelépett aludni. Találkozni elvileg jövő héten fogunk, de most nem tudom, hogy ez hogy esett neki, félek, hogy nem akar majd találkozni, hogy emiatt elveszíthetem Őt is.
2010. aug. 22. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Úgy,hogy ez csak szokásos női dolog,olyan,mint a hiszti nem kell vele foglalkozni,emiatt nem lesz semmi bajotok,nem fog otthagyni,mert sajnálod egy jó barátod.
2010. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

hát ha nem érti meg, elég szemét egy pasi...

A helyedbe én is aggódnék, és a barátodnak el kellene fogadni h ez a fiú valamikor nagyon fontos volt neked...

ha elveszíted a barátod emiatt akkor ennyit is ért a kapcsolat... egyébként megkérdezhetem mi baja a fiunak?

2010. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha ennyit nem ért meg a barátod akkor meg sem érdemel!
2010. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Oké oké, előző hozzászólok.

Nem vagytok igazságosak, egyáltalán nem!


Az hogy a kedves kérdező pasija megérti, hogy fontos volt egyszer a másik pali, az kedves meg szép tőle. ha megteszi.

De azt nem várhatja el tőle senki, hogy ne érezze magát rosszul! Mert valljuk be, mindannyiunknak rosszul esne ha a párunk az exe miatt sírna nekünk. Azt jelentené, hogy vannak még érzései iránta. Ez sértene minket önérzetünkben, és nem esne túl jól. Úgyhogy visszább az elvárásokkal!

2010. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ne parálj, tuti nem lesz belőle gáz

csak meghal valaki, megértőnek kell lenni.

2010. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

12:06-al értek egyet.

Ne említsed neki megint ezt. Ha esetleg rákérdezne, akkor se éld bele magad nagyon.

2010. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

de utolsó, egy idegen ember haldoklása/halála is megviseli a legtöbb embert... egy baráté vagy ismerősé is.

Neki meg az exe, csak feljönnek ilyenkor a közös emlékek stb.

Szerintem nem ezen rágódik feszt a kérdező, de én is sírnék szerintem meg rosszul érezném magam, hisz a pasi csak a része volt az életének valamikor.

2010. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
vagyis a 12:06osnak írtam :)
2010. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Elős! Te teljesen hülye vagy... nálad a gyász oylan mint a hiszti? na majd meglátod...


Aki pedig nem siratja meg a volt társát az elképesztően érzékelten ember lehet. Régen ismerted és szeretted, ez nem múlik el nyom nélkül...

2010. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Utolsónak.

Persze, érthető, de nem várhatod el hogy mindenki így reagáljon.

Én se lejtek örömtáncot ha meghal valaki, de nem is szoktam sírni. És van aki azt mondja h egy mocskos érzéketlen dög vagyok, mert nem sírok mikor másnak rossz. Ilyen vagyok, nem tudok mit csinálni. Sajnálni sajnálom, de annyira nem ráz meg a dolog.


Az meg a másik dolog, hogy a kedves kérdező jobban tette volna ha egy szót se szól erről a párjának. Szerintem kevesen vagyunk akik szívesen hallgatjuk h a párunk az exéről beszél és a szövegéből lejön, hogy nagyon fontos neki. Mert igenis fontos neki, még most is, akárhogy is tagadja, hiszen érzései vannak iránta...


A lényeg, hogy én a pasit védem. Nehogymár őt hibáztassátok, azért mert egy számára kábé tök ismeretlen emberrel történt tragédia miatt nem tör ki könnyekben, hanem a saját fájdalmával törődik!

2010. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!