Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan viselnétek...

Férfiak! Hogyan viselnétek ezt? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, volt párommal másfél éve szakítottunk, most van egy új párom távkapcsolatban. Volt páromat a héten kórházba szállították, az orvosok lemondtak róla, nagyon beteg, úgy néz ki, hogy meghal. Emiatt tegnap a jelenlegi páromnak elsírtam magam msn-en, és azt is mondtam, hogy igaz, hogy szakítottunk, de azt akartam, hogy boldog legyen, nem pedig azt, hogy ilyen fiatalon meghaljon. Kb 2 mondat erejéig vigasztalt, aztán gyorsan lelépett aludni. Találkozni elvileg jövő héten fogunk, de most nem tudom, hogy ez hogy esett neki, félek, hogy nem akar majd találkozni, hogy emiatt elveszíthetem Őt is.
2010. aug. 22. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Előző voltam és a 12:11 esnek válaszoltam.
2010. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17%

"Elős! Te teljesen hülye vagy... nálad a gyász oylan mint a hiszti? na majd meglátod..."



Volt már benne részem,úgyhogy ne oktass ki.A férfiak meg így reagálnak.Az volt a kérdés elveszíti-e emiatt.Válaszoltam.Ugyan hogyan reagálna a pasi?Neki semmi köze hozzá.Valószínű nem fogja érdekelni.....

2010. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Biztos rosszul esett a párodnak, de szerintem nem lesz semmi következménye, majd kiheveri. Főleg hogy erre az exedre legalább nem kell hogy féltékeny legyen, hiába is sírtál miatta (bocs).

De az lenne a legjobb, ha nem sunnyognál, hanem kibeszélnétek ezt, megmondanád neki, hogy ne haragudjon, tudod hogy biztos nem esett jól neki, de bla bla bla. Ő vígasztalt, tehát megértő, te is mutasd ki neki hogy megértő vagy és köszönöd, hogy tolerálja az általad az exed iránt érzetteket.

2010. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!