Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Mennétek Londonba vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok. Szeptemberben leszek másodéves levelezőn. Bátyám és sógorom már Londonban van. Bátyám négy éve sógorom két hónapja. Nekem is tudna szerezni munkát. Vagyis én mindenféleképpen úgy mennék már ki, hogy biztos munkám van. De itt van nekem az egyetem. Ti mit csinálnátok? Menjek ki igy is és vizsgákra meg hazajönnék? Mert az egyetemből még négy év. És most vagyok 24 éves.
2011. máj. 8. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a magyar diploma nem sokat ér külföldön. Viszont én akkor is mennék és 2-öt együtt csinàlnàm. Csak itt a nagy kérdés, hogy lesz-e idõd tanulni és erõd munka utàn, mert ezt is mérlegelni kell.
2011. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, hogy a diplomához nyelvvizsga is kell. Annak meg ugyancsak jót tenne a dolog, ha az adott nyelvterületen élnél. Mindenképpen vágj bele, mert még ha nem is ott akarod leélni az életed, akkor is rengeteg tapasztalatot, élményt szerezhetsz!
2011. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De irigyellek! És mit fogsz dolgozni, ha nem titok? :)
2011. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van kint rokon, ismerős, nem vakra mennél ki. Úgy tűnik, érdemes belevágni.
2011. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A jogra járok, de kinnt nem szeretnék tanulni egyetemen, mert nem úgy tervezem, hogy végleg ott fogok élni. Szeretnék majd pár év múlva hazajönni.

Utolsó előttinek. Nem titok, hogy mit dolgoznék.:) Vagy takarítok vagy pedig egy gyárban fogok tudni elhelyezkedni.

2011. máj. 8. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!