Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a nevek, amik nem...

Melyek azok a nevek, amik nem tetszenek neked?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ma oly divatos névtől egyszerűen a falra mászok,úgy nem tetszik. Számotokra van olyan név,amivel a világból kilehet üldözni?
2011. máj. 7. 22:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
70%
A töménytelen Annával,Hannával,Jázminnal,Armanddal,Dániellel,Dominikkal,Bencével,Botonddal,Marcellal lehet kiüldözni a világból.
2011. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
89%

Alexandra, Klaudia, Kitti, Petra, Roberta, gyümölcsnevek, kisebbség által preferált nevek, ősmagyarkodó nevek, erőltetett, nyafka nevek: Cintia, Lara, Linetta, Maja. Tucat-divatnevek: Jázmin, Fanni, Hanna, Lili, vénlányos nevek, pl. Matild, Klotild, Lídia

Ennyi jutott eszembe.

2011. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
49%

Eszter vagyok, lécci ne fikàzzàtok a nevem :) ùgy szeretem!

Amùgy nekem se jônnek be nagyon a kûlfôldi nevek magyarosìtott vàlatozatai, de azért nem is utàlom ôket..

De a Frodòn eszméletlen mekkoràt rôhôgtem!! Amùgy az egyetlen ami néha zavart, hogy kôzépsuliban is volt rajtam kìvûl màsik két Eszter az osztàlyban, egyetemeg meg màsik 4... De leszartam, engem senkivel sem lehetett ôsszekeverni :)

Komolyabban még nem gondolkodtam ezen, hogy mit adnék a gyerekemnek, majd meglàtom :)

2011. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim válasza:
63%
Ábel, Genovéva, Benjámin, Titusz, Leona Gyöngyvér, Melánia, Bódog, Lóránt, Lóránd, Gusztáv, Márió, Fábián, Sebestyén, Artúr, Zelma, Rajmund, Timót, Marcella, Ignác, Virginia, Aida, Ráhel, Csenge, Ingrid, Matild, Tódor, Rómeó, Jutocsa, Donát (Donáld kacsa), Aladár, Eleonóra, Norina, Gerzson, Abigél, Bertold Marietta, Lídia, Ella, Valentin, Zétény, Mirtill, Alexander, Géza, Szvetlána, Bátor, Elemér, Albin, Lujza, Kornélia (Kormos), Kázmér, Adorján, Adrián, Leonóra, Inez, Franciska, Szilárd, Gergely (Gereblye), Ajtony, Gertrúd, Ede, Bánk (fánk), Izolda, Emőke, Karina, Karola, Emánuel, Gedeon, Johanna, Zalán, Árpád,Hugó, Buda, Izidor, Hermann, Dénes, Erhard, Dusán, Szaniszló, Ida, Anasztázia, Tas, Csongor, Valéria,Fülöp, Ármin, Párma, Mira, Gyöngy, Szervác, Imola, Imelda, Bonifác, Paszkál, Ivó, Milán, Felícia, Konstantin,Dezső, Hella, Csanád, Magdaléna, Léna, Janka, Petronella (petróleum),Kund, Kármen, Klotild, Bulcsú (Búcsú), Fatime, Ferdinánd, Norman, Roberta, Robin, Medárd, Zaránd, Félix, Anabella, Gréta, Villó, Vazul, Herta, Vid, Jusztn, Arany, Alida, Arnold, Gyárfás, Rafael, Dina, Polett, Alajos, Alojzia, Afrodité, Édua, Maxim, Iván Lora, Tihamér, Ottokár, Ulrik, Babett, Apollónia, Apolka, Ellák, Edgár, Lukrécia, Marnina, Lila (nem Lilla hanem Lila), Örs, Elek, Frigyes, Kamill, Emília, Esztella, Daniella, Magda, Lenke, Borisz, Kincső, Zsaklin, Alina, Lehet (ez elég fura), Özséb, Domonkos, Berta, Eszmeralda, Emőd, Tiborc, Letícia, Ipoly, Maximilián, Ábrahám, Rókus, Afrika, Ilka, Vajk, Hjna, Sámuel, Menyhért, Mirjam, Szidónia, Jonatán, Bertalan, Patrícia Iszó, Tália, Gáspár Ágoston, Erna, Rózya, Hanga, Egyed, Egon, Hilda, Zakariás, Hunor, Teodóra, Igor, Kornél, Szeréna,Melitta, Ditta, Ludmilla, Hildegárd, Vilhemina, Friderika, Mirella, Gellért, Mercédesz, Eufrozina, Kende, Jusztina, Jeromos, Médea, Malvin, Zóra, Aurél, Galina, Brúnó, Koppány, Gedeon, Gitta, Miksa, Helén, Heléna, Aurélia, Hedvig, Hédi, Lukács, Vendel Korinna, Salamon, Dömötör, Armand, Szimonetta, Szimóna, Alfonz Zenóbia, Farkas, Achillesz, Hulbert, Tétény, Lénárd, Rezső, Csenger, Lipót, Edmond, Hortenzia, Kelemen, Virág, Virgil, Taksony (takony), Andor, Xavér, Boróka, Döniz, Ambrus, Marion, Natália, Natasa, Loretta, Lúcia, Valér, Aletta, Lázár, Olimpia, Auguszta (Augusztus, Violetta, Szilárda, Teofil, Zénó, Niké, Eugéni, Apor (kapor), Zoárd, Szilveszter, Darinka, Nagyjából ennyi! Nikolett voltam!
2011. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
annyi helyen láttam a Dorottyát hogy most már még jobban utálom a nevem mint eddig :( (hiába hiteget egy srác hogy szép) totál lehangolt most ez :(
2011. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Dzsenifer, Dzsusztin, Nintendó, Eufrozina, Jázmin, Eleonóra, Bojána stb. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos sok van még.
2011. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját nevem sem tetszik: Natália. Túl hosszú és...nem is tudom. Valamiért nem jön be. :D Viszont becézve, Natiként, Natusként jobban bejön.


A mai divatnevek nekem sem tetszenek, a Dzsesszikától, Szebásztiántól és társaiktól falra mászok.

Ezeken kívül: Mária, Iván, Valéria, Gyöngyvér, Barbara, Mónika,József, Ferenc, Sándor, Imre, Antal, Erika.

2011. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
29%

"Jessica, Jennifer, Kevin, és az összes hasonló cigánynév. "


Te barom, még jó, hogy ezek külföldi nevek.

2011. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl.a saját nevem se jön be: Enikő


Meg van egy ismerősöm úgy hívják hogy Forró Napsugár (okádék)

2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
82%

Van egy pár. De ha a normális neveket nézzük, akkor:

Férfi: Csaba (férjem is az, de utálom a nevét, ezért becenevet kapott, azóta mindenki azon hívja :D), János, József, Béla.

Nöi: Erzsébet, Teréz, Lujza, Viktória (fújj)...

2011. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!