Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a nevek, amik nem...

Melyek azok a nevek, amik nem tetszenek neked?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ma oly divatos névtől egyszerűen a falra mászok,úgy nem tetszik. Számotokra van olyan név,amivel a világból kilehet üldözni?
2011. máj. 7. 22:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
60%
naah!!cintia barátnőm kislánya nagyon aranyos,kedves....az szép név..NEKEM..(CSAk poén ám))
2011. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
37%

Vannak... nem feltétlen gázak, csak nekem nem tetszenek...

-az összes ilyen divat-, magyarosított angol és spanyol név (a Dzsásztintól és a Dzseinfertől mászom leginkább a falra

-Klára, Géza, Béla, Ubul, Ödön, Arisztid, Tasziló, Móric, Jeromos, Edömér, Töhötöm, Eufrozina, Leokádia, Mária, János

-Üdvöske (máig nem tudom felfogni, hogy ki találta ki, hogy akkor ezt most anykönyvezteti a lányának...)

2011. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
86%
Atika,Balzsam,Britani,Cinderella,Csillagvirág,Eperke,Fehér,Fehéra,Fehére,Fehérke,Gerle,Harmatka,Havaska,Iluska,Juli,Kalipszó,Lüszi,Manna,Misell,Pompónia,Rózsi,Rut,Sakira,Szamóca,Szkarlett,Szüvellő,Üdvöske,Ünige,Vanessza,Zazi,Zsorzsett,Zsüliett
2011. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy hogy hívnak valakit? Az a lényeg ami a fejében van, lehet valaki Anita, Emese (köszönjük), István, Andor, Boldizsár, Ödön, ezek csak nevek. Maximum a gyereknek lehet rossz egy olyan név, ami gúnyolódásra adhat okot a hülye osztálytársainak.
2011. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
34%

Vanessza vagyok, és még mindíg imádom :)


A tucat,unalmas nevek tettszenek,amelyekhez egy jellegtelen,unalmas,szürke embert képzelek el.

Pl:Kata,Zsófi,Anna,Mária,Magdolna,Margit,Eszter stb.

2011. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
20%
Rita.
2011. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
45%
*nem tettszenek,bocsánat (utolsó előtti)
2011. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
87%

-nekem se tetszenek ezek a szappanoperás meg külföldről elesett nevek - Dzsenifer és társai

-meg a számomra öreges nevek (ezekről mindig ilyen 70éves nénik-bácsik jutnak eszembe) : Béla, Margit, Teréz, József

-meg a mindenféle tárgyakról meg gyümölcsökből meg ilyenekből adódóak sem tetszenek: Felhőcske, Eperke stb.


most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
41%
Alajos wááá :D
2011. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
92%
Andzseló,Áser,Atlasz,Dzsasztin,Dzsingiz,Dzsínó,Dzsúlió,Ernesztó,Frodó,Gaszton,Junior,Konor,Kventin,Marcselló,Medox,Pentele,Szantiágó,Szpartakusz,Trevisz,Zsülien
2011. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!