Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a nevek amelyeket...

Melyek azok a nevek amelyeket soha nem adnál a gyermekednek?

Figyelt kérdés
Közvéleményt kutatok a legnépszerűtlenebb fiú és lánynevekről :)
2011. máj. 5. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem másképpen is ki lehet fejezni a nemtetszésünket, ahelyett hogy "legusztustalanozzuk". Az én anyukám Ágnes, én pedig Nóra vagyok. Mindkettőre azt mondta valaki, hogy gusztustalan. Szerintem egy név nem lehet gusztustalan, maximum rossz hangzású. De a gusztustalan, mint jelző, eléggé furán hangzik egy nevet illetően.
2011. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én is gusztustalannak tartom a saját nevem.

Nyersen fogalmazott az illető, de van ilyen, neki az Ágnes gusztustalan.

De oké, fogalmazhatott volna szebben is.

2011. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 flora08 ***** válasza:
75%
Szerintem sokan nem magát a nevet nem szeretik, hanem azt az embert, aki eszükbe jut róla.
2011. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem másképpen is ki lehet fejezni a nemtetszésünket, ahelyett hogy "legusztustalanozzuk". Az én anyukám Ágnes, én pedig Nóra vagyok. Mindkettőre azt mondta valaki, hogy gusztustalan. Szerintem egy név nem lehet gusztustalan, maximum rossz hangzású. De a gusztustalan, mint jelző, eléggé furán hangzik egy nevet illetően.


Milyen véletlen, én is Nóra vagyok, meg Anyukám is Ágnes:)

Én voltam, aki nagyon felháborodott azon, hogy az Ágnest, Anyukám nevét gusztustalanozza valamelyik tajparaszt. Hogy a Nórára is gusztustalant írt valamelyik "kultúregyed" nem is vettem észre, de teljesen fölösleges a szájtépés, aki ennyire unintelligens, úgyse fogja soha felfogni mi a bajom a stílusával.

2011. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
76%

Az Ágnes nekem túl avitt név, elavult öreglányos.

A Nóra viszont gyönyörű név, komoly és nőies! ha lesz lányom, tuti Nóra lesz! Amúgy nem is értem most miért lett ennyire divat ez a név, megjött az emberek ízlése?

2011. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
29%
férfiben: Orál, Anál.
2011. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik a Klaudia,Enikő,Renáta,Anita,Fruzsina,Natália,Janka,Nikoletta,Natasa,Anikó,stb stb stb
2011. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
24%

A Nóra viszont gyönyörű név, komoly és nőies! ha lesz lányom, tuti Nóra lesz! Amúgy nem is értem most miért lett ennyire divat ez a név, megjött az emberek ízlése?


Nem tudom, de tényleg rengeteg kislányt anyakönyveznek Nórának. 25-30 éve, amikor én születtem, még nagyon ritka volt, akkoriban mindenki Szilvi, Timi, Judit, Mariann meg Anita lett.

2011. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

Lány: Ajna, Bonaventúra, Csendike, Dolli, Edda, Eperke, Életke, Evetke, Füzike, Fehérke, Filotea, Fürtike, Gerle, Gyopárka, Galamb, Grácia, Havaska, Hóvirág, Hófehérke, Ifigénia, Itala, Inge, Jutta, Karméla, Kleopátra, Lola, Lamberta, Mikolt, Mietta, Milícia, Manna, Napsugár, Nefelejcs, Nyeste, Nauzika, Norma, Őszike, Őzike, Olimpia, Orália, Pálma, Pólika, Reményke, Ráhel, Skolasztika, Szellőke, Szendike, Szofrónia, Szörénke, Szavéta, Szironka, Szultána, Tavaszka, Toszka, Üdvöske, Tea, Vita.


Fiú: Alpár, Buzád, Cézár, Csörsz, Dagobert, Ernye, Egyed, Fausztusz, Gida, Góliát, Holló, Ivó, Jukumudusz, Kötöny, Kurszán, Napóleon, Orbán, Odiló, Polikárp, Rátis, Rátold, Sebes, Sólyom, Szaniszló, Töhötöm, Ugor, Viátor, Zobor

2011. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
32%
Klaudia
2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!