Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a nevek amelyeket...

Melyek azok a nevek amelyeket soha nem adnál a gyermekednek?

Figyelt kérdés
Közvéleményt kutatok a legnépszerűtlenebb fiú és lánynevekről :)
2011. máj. 5. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
7%
Anikó, Ildikó, Ferenc, István, Boldizsár, Károly stb. stb. Túl hosszú a lista. Inkább azt írom mit adnák: Lilián, Dóra, Erik, Noel, Nátán, Nátániel
2011. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
11%

Lány: az összes szappanoperanév, Margit, Jolán, Erzsébet, Ildikó, Enikő, Emőke, Emese.


Fiú: Endre, Dezső, Rezső, Ernő, Benő, Géza, Béla, a külföldi divatnevek, pl Kevin, Márk, és a most divatos Dominik, néhány magyaros név, pl Hunor, Előd, stb.

2011. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
20%
Anno mi minden nevet megvétóztunk egy kivételével, szóval annak a kivételével egyiket sem adtuk volna neki. :)
2011. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
19%

Inkább azt mondom, amiket adnék, rövidebb a lista.


Lány: Barbara, Dóra, Réka, Lilla, Nóra.


Fiú: Tamás, Márk, Milán, Tibor.


Vannak még szép nevek, de csak ezeket adnám a gyerekeimnek. De válaszolva a kérdésedre, amit soha nem adnék: Henrietta.

2011. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
26%
A mostanában divatos neveket biztos nem választanám. (pl: Kevin, Lara stb..) Régebbi magyar neveket akarok majd adni a gyerekeimnek. Bár a gyerekvállalás még odébb van nekem. 15/L
2011. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
7%
Albert, József, Anália, Regina, Lejla.
2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
11%
A Nora nevtol kiraz a hideg undorito
2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
10%
Amit nem adnék az a Lili, Fruzsi, Zsuzsi és a László, Dániel. De nem is azért mert ronda nevek, csak hát én nem szeretem. Amúgy sok-sok nevet nem adnék, és tulajdonképpen alig tudtam azt azt az egy bizonyos nevet kiválasztani, amikor a lányom született.
2011. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
53%

a mostani divatneveket (pont azért mert divat) dobogós az Anna és a Bence (egyébként is férfiatlan név sztem.)

az összes ilyen Ronáldó, Rikárdó, Hoszéármándó, Dzsesszika, Eszemeralda típusú cigánynevet sem.


a túlzottan külföldi hangzású nevek sem tetszenek. Dorián, Noel, Kevin, stb.


valami magyar, normális, becézhető, nem röhejes, vezetéknévhez passzoló név lesz majd.

2011. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
21%

Emerencia, Eulália, Amália, Taksony, Szidónia. + az összes, a magyar hangzásvilágtól nagyon idegen mai név (Vanessza, Dzsenifer és társai.

Ismerek agy lányt, akit Máriának neveztek el, de Szamantának hívtak (Dallas effektus)

2011. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!