Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Több szitu is van. Az egyik, hogy vannak kutyái és nem viszi ki őket a kertben, beszarnak, behugyoznak a lakásba.(Nem az én kutyáim, nemhogy kivinni, de takarítani sem kötelességem utánuk) 1 héten kb 3 alkalommal alszom nála- egy barátjával lakik, de ezekből a dolgokból neki is elege van. Nem takarít. Nincs jelenleg mosógép a házba, de ha nem mosom ki kézzel a ruhát, ő sem mossa. Számos ilyen dolog van. Egyszerűen úgy érzem, hogy megörülök és nem bírom.


Tanácsot tudtok adni?


21L


2011. máj. 2. 20:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én úgy látom hiába fogunk itt neked írogatni, a rózsaszín ködtől nem látod, hogy cselédnek tart. Azért gondolkozz már el, közel a harminchoz alig várja, hogy találjon egy hülyét, aki megcsinálja az ilyen "szarpucolást" helyette. Te meg megcsinálod. Csak téged sem értelek, hogy tudsz ilyen környezetben egyáltalán lenni, nemhogy ott aludni meg ilyenek..........á nekem ez nagyon durva. A lábam nem tenném be többé oda, de még a közelébe sem a fickónak!
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De most komolyan: kérdező, milyen koszos ruhában randizott először veled? Mivel azt mondtad, h ő nem mos. Akkor hogy tisztultak ki eddig a ruhái? Öntisztulók?
2011. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Aszta...

De régi kérdés. Mi lett a sztori vége ? Nekem is volt ilyen link, igénytelen tróger az életemben.

Délelőtt feltápászkodott, úgy kellett neki rimánkodni, hogy menjen és mossa meg a képét, Mosson fogat, stb. A szellőztetés ismeretlen fogalom volt számára. Fel se fogta ,miért kell ablakot nyitni, főként az éjjeli áporodott levegő után.

Egész nap pakoltam utána, takarítottam, a cuccai széthagyva, cipője az ajtó előtt állandóan , fel lehetett benne bukni, retkes és igénytelen volt...

Nem lehet ezt sokáig bírni. Kértem őt szépen, emelt hangon, hogy változzon. Semmi nem történt, oszt csá.

2021. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!