Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Több szitu is van. Az egyik, hogy vannak kutyái és nem viszi ki őket a kertben, beszarnak, behugyoznak a lakásba.(Nem az én kutyáim, nemhogy kivinni, de takarítani sem kötelességem utánuk) 1 héten kb 3 alkalommal alszom nála- egy barátjával lakik, de ezekből a dolgokból neki is elege van. Nem takarít. Nincs jelenleg mosógép a házba, de ha nem mosom ki kézzel a ruhát, ő sem mossa. Számos ilyen dolog van. Egyszerűen úgy érzem, hogy megörülök és nem bírom.


Tanácsot tudtok adni?


21L


2011. máj. 2. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen körülmények között egyáltalán hogy jutottatok el az ágyig...?
2011. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Talán hozzá vagy láncolva? Miért nem adsz neki ultimátumot, ha ennyire zavar(amit nem is csodálok)?
2011. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ilyen emberhez odabújni, megcsókolni.. Szóval én a helyedben rég dobtam volna. De valószínűleg te tanácsot szeretnél, hogy megváltozzon..
2011. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Még fertőzést is kaphatsz abban a lakásban. Keres más pasit, neki meg mond meg hogy igénytelen emberrel nem jársz.
2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kutyákat se értem.... ha van kert, akkor miért a lakásban tartja őket? Kell a mozgás a kutyáknak.


Nekem volt pár hónapom, amíg a kutya nem volt még stabilan szobatiszta, néha történtek balesetek. (Tócsát jellemzően reggel, félkómásan, mezítláb találtam meg....) A feltakarításon kívül háromfajta fertőtlenítővel is átfújtam, áttöröltem, ha sikerült belelépni, akkor a lábamat is...

2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lakva ismered meg az embert. Tartja a mondás...Mivel eddig csak este jártam át, reggel meg hozott haza nem gondoltam, hogy ilyen. Még nem is lakunk együtt...Ha nem us igénytelen, de nagyon durván lusta. Nem vagyok vele összeláncolva, de szeretem. Próbálok erre megoldást keresni, ha nem találok dobom.
2011. máj. 2. 20:15
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Hogy nézhet ki az ágynemű? Belefekszel? A srác azért remélem nem csak hetente fürdik.Bár kutyaszarban, piszkos ruhában amúgy is jó illata lehet. Szörnyű.Döntsd el, hogy a barátnője, vagy a cselédje akarsz lenni!
2011. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Erre jön a válasz, hogy -Te is megcsinálhatod. Nő vagyok, de nem az a dolgom, hogy szarokat pucoljak utána..főleg nem 7 hónap után..Amúgy a megdöbbentőbb, hogy a pasim 29 éves....

Elég nekem elmosogatni meg ilyesmi, bár néha az is sok...

2011. máj. 2. 20:18
 9/23 A kérdező kommentje:
2 naponta kézzel mossom az ágyneműt, vagy viszek itthonról. Fürdeni fürdik azzal nincsen gond. Mosni meg mosok rá..pár darab pólót, ha ott vagyok...
2011. máj. 2. 20:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb keressél màst, amig nem késõ!
2011. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!