Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Igénytelen a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Több szitu is van. Az egyik, hogy vannak kutyái és nem viszi ki őket a kertben, beszarnak, behugyoznak a lakásba.(Nem az én kutyáim, nemhogy kivinni, de takarítani sem kötelességem utánuk) 1 héten kb 3 alkalommal alszom nála- egy barátjával lakik, de ezekből a dolgokból neki is elege van. Nem takarít. Nincs jelenleg mosógép a házba, de ha nem mosom ki kézzel a ruhát, ő sem mossa. Számos ilyen dolog van. Egyszerűen úgy érzem, hogy megörülök és nem bírom.


Tanácsot tudtok adni?


21L


2011. máj. 2. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Te egy elvetemült vagy kérdező!


Téged ez a link csávó azért tart, mert vagy olyan hülye, hogy mossál rá (kézzel!!!) és pucolgasd utána a szarait!


Hallod, nekem is volt már dolgom hasonló link faszival, de SEMMIT SEM CSINÁLTAM HELYETTE!


Tudod mit csináltam?

Kidobtam ap*csába!


arra sem volt képes, h egy zoknit kimosson! Egy tányért nem mosott el életébe, a harmadik randin képes volt odavinni a disznó óljába!


Ne legyél már egy ilyen ócska lusta faszi lábtörlője!


Ja és NEM VÁLTOZIK...

2011. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezért tartana. Szeret meg minden, csak ő egy ilyen ember. Mivel én nem vagyok ilyen nagy az esély a szakításnak...csak nem tudom, hogy mondjam neki, hogy ne bántsam meg...bár szoktam neki mondani, de azért na.
2011. máj. 2. 20:30
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de addig ki mosta a ruháját, amíg te nem voltál? a fiúhaverja?


Szakíts vele! Vagy ha kell neked, szigorúan csak "jól érezni magad" járj oda. Ha látja hogy semmit nem csinálsz meg helyette, lehetséges, hogy még meg is mutatja a valódi énjét.

Tegyél próbát vele!

Ne csinálj neki semmit!

Én is ezt tettem és ki is derült hogy mit akar...

2011. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell neki mondani, hogy mossa ki a ruháit, szedje fel a sz*rt...stb.


Ha megmondja hogy miért nem te, akkor mondd meg neki, H MIÉRT TE SEM JÖSSZ HOZZÁNK SZ*RT PUCOLNI ÉS NEM MOSOD A RUHÁIMAT. NEMDE?

2011. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nos, ezen én is el gondolkoztam, de mivel hétvégén, vagy hét közben lemegyek 2-3 napra én is ott vagyok és nem bírok így élni. Az megoldás lenne, ha nem csinálok semmit?? nem hiszem...csak rosszabb lenne. Vagy nem megyek le és kész.
2011. máj. 2. 20:40
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj le és kész. Utálom ha valaki ilyen lusta dög. Te nem? És nem is szégyelli magát?

Amíg te suvickolod a ruháit és szeded a kutyasz*rt, addig ő mögötted áll félre fordított fejel és vakarja a tökeit?

De most komolyan, milyen az ilyen ember???

2011. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 napietus ***** válasza:
mondd meg, hogy majd akkor mész hozzá, ha kulturált körülmények lesznek. hogy lehet valaki ilyen? a férjem finoman szólva sem egy házitündér, de amikor még nem éltünk együtt, és én jöttem hozzá, az egyébként nagyon pedáns takarítónő után is felmosott, letörölte a nemlétező port stb, hogy kifogástalan legyen minden...Te is jobbat érdemelsz ennél a pasinál!
2011. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Soviniszta p*cs... A nő dolga a takarítás? A te dolgod hogy nála takaríts? Túrót. Úgy rúgnám ki hogy a lába nem éri a földet.
2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Az én barátom is picit lusta az ilyen dolgokban (bár az, hogy a kutya odacsinál a lakásba...pffff...durva).

Pontosabban nem a tisztaságban, ő rendszeresen mos, porszívózik, mosogat stb., hanem borzasztóan rendetlen.

Néha már szó szerint ugrálva kell közlekednem a szobában, mert mindent széthagy.

Én is néha megőrülök ettől, mert én meg pont ilyen rendberakós/rendszerezős csaj vagyok (persze nem kórosan :) ).

Ő reggeltől estig dolgozik, van, hogy szombaton is, ezért valamilyen szinten megértem, hogy nem az az első dolga, mikor fáradtan hazaér, hogy elkezdjen pakolászni.

ezért inkább elfogadom, hogy ilyen és a saját kezembe veszem a dolgokat, összepakolok, kidobom a szemetet.

Ha szereted a barátodat, szerintem te is megtehetsz annyit, hogy legalább a kutyákat kiengeded/leviszed, én is le szoktam vinni a barátom kutyusát, ha éppen nincs otthon.

Amúgy észrevettem, hogy néha már ő is jobban figyel ezekre a dolgokra, mióta velem van, szóval csak rá kell vezetni a te barátodat is (szerintem).

L/24

2011. máj. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel arra, hogy ki fogod szolgálni őt éveken át, vagy egész életedben, nem tudom meddig tervezed.

Abszolút úgy áll a dologhoz, hogy a barátnő az arra van, hogy... takarítson, rendet rakjon, stb. Nem fog változni. Gondolom anyuka anno elkényeztette.


Nem lehet mit tanácsolni. Nem vesz komolyan. Vegyél egy ostort és fenekeld el... Vagy hagyd ott.

2011. máj. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!