Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátnőtökkel...

Lányok! A barátnőtökkel mennyit beszéltek egy nap? Vagy van olyan, hogy jobb ha 2 napig nem beszéltek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel dolgozok, és komoly kapcsolatban élek valakivel, illetve ezen kívűl nem 1, hanem (hála égnek) 5 nagyon jó barátnőm van, ezért általában olyan kéthetente beszélek eggyel. De változó, van amikor valamelyikkel hetekig minden nap, aztán 2 hónapig szinte egyáltalán nem. Mikor hogy van időnk.
2011. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem beszelunk mindennap, mert draga lenne a telefon es mindketten levagyunk egve, meg kulonben is minek? Egy heten egyszer talalkozunk mindenkepp, akkor mindent kibeszelunk, kirandulunk, muzeumba, szinhazba megyunk. O videken jar egyetemre, en meg pesti vagyok, igy a surubb talalka nem megoldhato. 5 eve ismerem, o a legjobb baratnom, nagyon szeretem, gyakorlatilag mindent tud rolam, es soha nem veszekszunk. (5 ev alatt kb. 2 volt erdemleges, a tobbi 5 percig tartott max. es az is ritkan) 20 eves lanyok
2011. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Változó mostmár. Régebben mindennap, mivel egy helyre jártunk suliba. Mostmár a világ két különböző részén élünk és dolgozunk.

Havonta járunk össze, Magyarországon. Ált. 2-3 napot vagyunk akkor itthon. És minden nyáron 2-3 hetet vagyunk a másiknál. Telefonon egy héten 1× beszélünk. neten -msn, e-mail - majdnem naponta. Ez függ az időeltolódástól is.

De amugy napra kész infónk van a másikról :]]]

2011. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmmel ovis korunktól ismerjük egymást, de ált.isk után én más városba kerültem, azóta ritkán találkozunk kb havonta. olyankor órákat dumálunk. nekem nem attól barátnő a barátnő, hogy napjában többször beszélünk a semmiről.
2011. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden este telefonálunk. Van amikor csak 10 percet, de van, hogy órákat. Sajnos a legjobb barátnőmmel éppen mosolyszünet van.
2011. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek "igazi" barátaim/barátnőim, csak haverjaim, ők meg vegyesen fiúk és lányok, velük napi szinten. De konkrétan a kérdésre nem tudok válaszolni.
2011. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól függ. azokkal a barátnőimmel akikkel egy osztályba járok, velük mindennap.

de az ált.iskolai barátnőimmel hetente találkozom.

17/L

2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!