Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy ne legyünk többé barátok?

Figyelt kérdés
Szóval olyanokat csinál hogy én ezután nem akarok a barátnője lenni?
2009. márc. 5. 18:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát kb így: bocsáss meg, de az utóbbi időben a viselkedésedet egyszerűen képtelen vagyok tolerálni, hiába próbáltam.
2009. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld meg vele megbeszélni ezeket a dolgokat. Ha nem megy, akkor egyszerűen mondd meg neki.
2009. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2009. márc. 5. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, mivel sértett meg ennyire, de először szerintem si próbáld vele megbesélni, hátha nem úgy gondolta, stb.


Ha mindenképpen fel akarod bontani a barátságot:

Ne hívd, ne keresd, sok barátság ennyitől is leépül.

Ha ő ennek ellenére keres, akkor mondd meg neki, hogy ezt és ezt nem tudod elviselni/megbocsátani, ezért a jövőben nem akarod, hogy keressétek egymást.

2009. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal,szerintem is csak őszintén.
2009. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is voltam már ilyen helyzetben. Rájöttem, hogy nem is igazi barátság volt köztünk, és csak ki lettem használva stb. és jobbnak láttam ha inkább külön utakon megyünk tovább.


Én egyszer mondtam meg konkrétan, hogy ennyi vége, de nagyon fájt még évekkel utána is, hogy ilyet tettem.


Most már annyit csinálok, hogy nem keresem a társaságát, nem jópofizok vele, ha pl. van egy koncert elhívok mást és neki nem is említem stb. De nem is nagyon bántja...

Ha nem keresed és alig válaszolsz neki, és hanyagolod rövid idő alatt vége lesz úgyis a "barátságnak"...


Szerintem ha olyanokat csinál, akkor valószínű, hogy elég laza csaj lehet, talán túl laza is... úgyse nagyon fogná fel, ha elkezdenéd neki mondani, hogy neked ez így nem jó.

Szerintem hanyagold és majd szép lassan, egyre kevesebbet beszéltek, ennyi.

2009. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!