Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukámnak azt mondtam,...

Az apukámnak azt mondtam, hogy én nem vagyok valami vallásos és erre teljesen kiakadt. Most akkor olyan rossz dolgot mondtam?

Figyelt kérdés

Arról beszélgettünk, hogy megyünk e a templomba és mondtam, hogy én nem megyek. Megkérdezte, hogy miért és én mondtam, hogy nem vagyok valami vallásos. Erre meg eléggé kiakadt és elkezdett beszélni nekem, hogy hát de voltam elsőáldozó meg, hogy tudom mit fogadtam meg elsőáldozós koromban? Aztán meg mondta, hogy itt az ideje templomba járni (vagyis ilyen ünnepnapokon).


Nem értem, most annyira rossz dolgot mondtam? Tehetek róla, hogy nem hiszek annyira ezekben a dolgokban?

15/L


2011. ápr. 23. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én az ünnepnapokon elmennék vele, ha egyébként jó apa, és ez fontos neki. Isten nem fog megharagudni, hogy csak ezért mégy el :) Hiszen ártani nem ártasz senkinek.

Amúgy meg kerülném vele a vallás témájában való elmélyedést.

Én se közlöm Mamámmal, hogy nem hiszek abban, hogy Isten megsegít. Minek szomorítsam el??? Hiszen úgy szeretem Őt! Pont azon gondolkoztam, hogy ha a barátommal összeházasodunk, szeretnék templomi esküvőt is, elsősorban Mama miatt.

Szerintem az az én dolgom, hogy egyébként miben hiszek ill.járok.e templomba. Aki igazán vallásos, az ne a mások szokásait kritizálja, hanem örüljön, hogy az illető legalább ünnepnap elment a templomba.

2011. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

18:40


En nem vagyok vallasos, pontosan azért mondom, hogy menjen el, mert nem talalok benne semmi kivetni valót, vagy csak azok mehetnek,akik vallasosak?Na de nem akarok a kérdezõ helyett kérdezni.

2011. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én kb 12 évesen mikor mamám elcibált misére! mindig rám jött a sírhatnék,ezért nem szeretek én se misére járni.meg én se hiszek ezekbe annyira.
2011. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én előtte sírtam el magam majdnem. Vagyis elcsuklott a hangom amikor kérdeztem tőle, hogy miért baj az, hogyha én nem biztos, hogy hiszek abban amiben pl. ő.

Na tudod mikor leszek megint vele őszinte..

2011. ápr. 23. 19:16
 15/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

sajnálom,nekem is ilyenek itthon,tudom milyen rossz érzés :(

18/L

2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam nekik, hogy Istenben hiszek, de az egyházban nem, ezért nem járok teplomba sem. Az én hitem eros.
2011. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!