Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek 15...

Hogy lehet valakinek 15 évesen ilyen kevés az IQ-ja?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen hülyeséget még nem hallottatok. Húgom nekiállt budit puculni itthon, és tudjátok mivel? Az edénymosó szivaccsal és avval a lavorral amibe ruhát szoktunk néha mosni. Hogy lehet valaki ilyen lökött 15 évesen? Eldobom az agyam, ha anyám megtudja elszáll... Na most mondjatok erre valamit...
2011. ápr. 20. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy még 15 éves korára sem mondta el neki senki,hogy mivel takarítani a wc-t!!!!!????? Ez nem azt jelenti,hogy hülye!!
2011. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mégis kitől látta?
2011. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha nonstop a téren lógna, meg fogja tanulni, jóval hamarabb mint más.
2011. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy csináld magad, vagy dugulj el. Semmi alapod nincs szidni, mert ő legalább próbálkozott, és egy 200Ft-os szivacs, meg egy 1000Ft-os lavór nem nagy veszteség, ráadásul továbbra is használható mindkettő.
2011. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk mikor láttad, mit készül csinálni, szólhattál volna neki, hogy mit mivel.

Egyébként az IQ adott dolog, nem nő a korral.

2011. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én mostoha húgom meg egyszer a fogkefével vakarta le a danonos pálcika végéről a festéket.


Aztán kapta az osztás apától :)

2011. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Ebből látszik, hogy a nő nem mosógéppel és felmosóval a kezében születik, hanem fél életén keresztül TANULJA ezeket a dolgokat, az összes többi tanulmánya és munkája mellett, csak épp a férfiak számára olyan természetes, mintha nem lenne mögötte semmiféle erőfeszítés.

Igen, talán lehetett volna annyi esze, hogy nem a mosogatóval kezdi a takarítást, vagy anyád megmutathatta volna neki, hogy hogyan kell, de a lényeg az, hogy nem minden 15 éves lány igyekszik budit pucolni szabadidejében.

2011. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmi gond,mondd meg neki te légyszi,hogy máskor ne így.

Legyél már hozzá egy kicsit kedves,ha már a szülők ne igazán foglalkoztak veletek.Mondd,hogy inkább engedsz a vödörbe friss habos vizet,és kitekerhető felmosóval kezdje a nagy piszkot lemosni.

Utána már csak egy nedves tiszta ronggyal kell áttörölni,és tök szép tiszta lesz!Egymást segíteni kell,nem lehurrogni.

2011. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Képzeld. Az edénymosó szivacsot nem egyesével árulják, tehát biztos van még otthon. Egy csomag 200-300 forint, talán. Azt a lavórt meg még lehet használni, hisz csak koszos víz volt benne. Amúgy is értékelendő dolog, hogy két kézzel belenyúlt a wc-be, hogy kitakarítsa. Én is szoktam házimunkát végezni, természetesen, de életemben egyszer nem pucoltam ki a wc-t.


És te hány éves vagy? : ) Mert a stílusodból te se látszol idősebbnek. Ha pedig "érettebb vagy", akkor nem itt gyakorikérdéseken hurrognád le a testvéred ( a háta mögött ), hanem elmondanád neki, hogy hogyan is kell csinálni, ha meg van hozzá gusztusod, segítenél neki. Nem csak, hogy csak a kapcsolatotok erősítené, hanem még hamarabb is kész lennétek, és a szüleitek is örülnének.


16/L

2011. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes, hogy bár engem sem tanítottak soha takarítani, mégis rájöttem magamtól mindenre és nem a mosogató szivaccsal próbálkoztam...
2011. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!